Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Aranyhörcsög vagy Dzsungáriai...

Aranyhörcsög vagy Dzsungáriai törpehörcsög?

Figyelt kérdés

Előre is köszi!

Indokoljatok is és ha van a tiétekről kép linkeljetekk:)


2010. máj. 30. 15:07
 1/2 anonim válasza:

nekem régebben törpehörim volt, szerettem, édesek nagyon :)

most aranyhörcsögöm van, azis nagyon aranyos.. nem lehet választani köztük :D

nálam a törpehörik állandóan összevissza pisiltek meg kakáltak, belepisiltek a kezembe.. az aranyhöri meg tök tisztán tartja magát, egyhelyre pisikaki..

meg az aranyhörik hogy nagyobbak jobb fogdosni meg gyomrozni :) de a törpékkel is ellehet lenni :D

szeirntem úgy válassz, hogy bemész a boltba és amelyik jobban tetszik :) biztos lesz olyan hörcsög amin megragad a szemed és érzed, hogy neked ő kell! :)

2010. máj. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem szíriai aranyhörim volt,nem volt félénk,mindig felmászott a karomra,de a nővéremé más egyéniség volt,ő kissé félénk volt.Most a tesómnak 2 dzsungáriai törpehörije van,ők mindketten eléggé félősök(mondjuk csak 2 hete vannak nálunk).Szerintem tökmindegy,melyiket,ha egyneműek,úgyis verekedni fognak.Annyi,hogy máshogy néznek ki és a méretük más.És ugyanazt eszik.Én most pézsmateknőst kaptam(2 hete),nem akartam megint hörit,2-3 évig élnek csak,sajnos.És egész nap alig látod őket.De nem akarlak lebeszélni,szerintem mindegy,melyiket választod:)
2010. máj. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!