Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Bélelzáródás / bélelhalás...

Bélelzáródás / bélelhalás túlélheti?

Figyelt kérdés

Van egy kis törpenyulunk, aki mindig ugrabugrál és mocorog, tündéri :)


Viszont sajnos 24 órája a ketrec sarkába ül/t és nagyon nem önmaga, ami még idegesítőbb hogy nem bogyózik illetve nem tud ( nem is eszik , inni is alig ) ez kezdődött 10.29 délben, 30.án azaz ma reggel elvittük az EXOPET be és kapott infuziót , megnyomogatták és a pocakja nagyon kemény volt sajnos a bélhajtó stb stb nem hatott így pár órával késöbb még keményebb volt a pocakja így megműtötték és kiszedtek belőlle kegyetlen mennyiségű SZŐRT ( hidegebb idő miatt nyalogatta magát és kegyetlen sok felgyülemlet benne) a baj az hogy ez az orvos szerint kb 2 hete kezdett lerakódni benne így azóta csak gyült , látszata nem volt így nem vehettük észre de amióta nem tud bogyózni azóta nyilván kegyetlenül fájhatot neki.


A probléma még hogy sajnos a 2 hét alatt elkezdtek elhalni a vastagbelei egy része és már el is halt, most 3 napot bent lesz megfigyelésen és 50% ot mondanak hogy megmarad mert az elhalt bél az nagyon súlyos..



Tudnátok mondani pár dolgot akinek már volt ilyen vagy hasonló hogy ilyenkor mi történik vagy mi történhet, meggyógyulhat ? :(



Most csak várunk ....



2017. okt. 30. 16:22
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Sajnos tudom :( Én hónapokig nem tértem magamhoz anno, és még a mai napig van, hogy pityergek miatta, pedig azóta eltelt 1 év, és van másik 2 nyuszim. Az első mégis ugyanúgy hiányzik még mindig :(

De kitartás, idővel enyhül a fájdalom, és könnyebb lesz csak a szép dolgokra emlékezni!

2017. nov. 2. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!