Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mi lehet a bajuk a cicáimnak?

Anonimusz00 kérdése:

Mi lehet a bajuk a cicáimnak?

Figyelt kérdés
Van 2 cicám bent vannak a házban velünk és két napja nem esznek semmit csak vizet isznak és hánynak(habosat). Mindkettőnek ugyanaz lehet a baja de nem tudom mi.. bélférgesek lennének? néztem a székletüket találtam benne olyasmit de nem vagyok benne biztos hogy az volt.Mit tegyek? Féreg írtót honnan tudok venni?

2017. nov. 1. 14:55
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
És 2 nap alatt miért nem sikerült eljutni velük az állatorvoshoz??
2017. nov. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi a francért nem viszed el őket állatorvoshoz? Két nap hányás meg étvágytalanság után se jut eszedbe?
2017. nov. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Mikor lesz már végre minden állattartónak evidens az állatorvos??

Ha nem tudsz gondolkodni, minek van macskád?

2017. nov. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Féregirtót állatorvosnál tudsz venni. Amúgy azt rutinszerűen kell adni, illetve kellett volna már kiskoruktól, negyed évente.

De ezt már nem a férgesség okozza, illetve ha igen, akkor sem elég a féreghajtó beadása, mert ez már életveszélyes állapot náluk. Gondolom, oltva sincsenek.

Mit tegyél? Hát sürgősen vidd őket állatorvoshoz, ha azt szeretnéd, hogy életben maradjanak!

2017. nov. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom miért kell szapulni.. Azért nem viszem mert örülök ha én eszek.. Normális válaszokat vártam. Gondoltam valaki csak tudja mi a baja,és úgy álltam volna hozzá
2017. nov. 1. 18:05
 6/9 anonim ***** válasza:
75%
Normális válaszokat? Ha "örülsz ha te eszel" minek vállalsz állatot? Ha valamit nem tudsz eltartani és nem tudod biztosítani az alap igényeit ne vállald a tartását mert a legnagyobb felelőtlenség és csak az állatok szenvedését okozza pl egy ilyen helyzetben amikor nem viszed el őket dokihoz pedig látod hogy szenvednek.
2017. nov. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
74%

Jó, akkor másik kérdés. Miért tartasz állatot, ha csóró vagy?

A macskatáp, oltás, féreghajtás, orvosi ellátás, ivartalanítás mind pénzbe kerülnek, és alapvető dolgoknak számítanak a felelős állattartásban. Ha valaki nem tud felelősségteljesen állatot tartani, ne tartson állatot. Ennyire egyszerű.

2017. nov. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
79%

Ezt innét látatlanban egy állatorvos sem tudná megmondani, hogy mi bajuk, mivel ahhoz meg kéne vizsgálniuk.

Értjük, hogy szegény vagy ("örülök, ha én eszek"), ez esetben viszont ne tarts állatokat, mert azok elég sok pénzbe kerülnek. Felelős vagy értük, a jólétükért, egészségükért, ami pénzbe kerül.

Ajándékozd el őket, már ha életben maradnak egyáltalán.

2017. nov. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szülők, rokonok nem tudnak esetleg segíteni? Egyébként a legtöbb állatorvosnál lehet fizetni később is. Én a helyedben ezt is megpróbálnám, mert szegények akár el is pusztulhatnak, ha nem kapnak időben kezelést. :(
2017. nov. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!