Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogyan szoktassam kézhez a...

Hogyan szoktassam kézhez a temgerimalacomat?

Figyelt kérdés
Születésnapomra kaptam kettő tengerimalacot. Az egyik malac nagyon szelíd,kézhez szokott,viszont a másik nem engedi hogy megsimogassam vagy az ölembe vegyem. Utána kérdeztem és akiktől kaptam őket azt mondták hogy az árus vadul vette ki a malacot ráadásul a nagyon sírt szegény állat. Segítséget nagyon köszönöm!!
2017. nov. 6. 18:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Felesleges 2x kiírni.
2017. nov. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 K.Réka2 válasza:

Az én kis dragam 1 hete van velunk. 1 honapos. Elegge vad volt az elejen de anyum betorte a jeget azzal hogy "mar csak azert is" kivette :D

Es tessek! Azota szelid

Rajott h nem akarjuk bantani csak is csak is jot akarunk neki:)

UI: azota meg egy macskanal is szelidebb, alszik is az olembe estenkent, nagyon kezes lett.. Ti is probaljatok meg valahogy kivenni ismerkedni vele becezgetni hadd hallja a hangotokat is;)

2017. nov. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!