Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Pénzbe kerül ha levágják a...

Pénzbe kerül ha levágják a tengeri malacom karmait?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Már aktuális a malacom egy "pedikűr-manikűrre" és oda vinném vissza ahol eredetileg vettem.. Ezért szerintetek kérnek pénzt? Mert ha egyéb dolgot akarnék akkor kozmetikába vinném, ráadásul az eladó rokona mondta, hogy az anyja levágná...
2010. máj. 31. 14:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy ezért pénzt kérne. Én az állatorvoshoz hordtam körömvágásra, és sosem kért pénzt érte. Pedig az doki volt.
2010. máj. 31. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi :)
2010. máj. 31. 17:25
 3/4 anonim ***** válasza:

Vegyél egy karomvágó giotine-t és azzal otthon is tudod pedikűrözni.vagy ha nem olyan kemények a karmai egyszerű körömvágó csipesz is megteszi. nyuszink van, és mi szoktuk neki vágni, kisebb tortúra, de hamar megvan. Tegyél a szájába valami zöldséget addig hagy rágja míg vágsz.

[link] itt van kép hogy meddig kell vágni a karmot.

2010. máj. 31. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ha ügyesen hozzászoktatod, már magad is megfogod tudni csinálni :)Annyi, hogy a fekete körműeket nehezebb vágni, mivel nem látod pontosan.Eleinte én is a dokinkhoz vittem őket és nem kért pénzt :]
2010. jún. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!