Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Tengerimalac trukkok?

Tengerimalac trukkok?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Szeretnek par uj trukkot megtanitani a tengerimalacomnak. Mar tud parat (ket labra allas, pacsi, kezfogas, forgni.) Probaltam "agiltyzni" is vele, de nem nagyon ertette es nem is volt lelkes szoval azt nem szeretnem eroltetni. Inkabb kezjelekkel tarsitja ossze, szoval hangra nem igazan reagal. (Csak a nevere hallgat, ha ugy van kedve :D) Ennek megfeleloen tudnatok meg ajanlani aprobb trukkoket?
2017. nov. 15. 09:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha eldobod a kaját, tuti érte megy. :D
2017. nov. 15. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem évekig volt malacom. Szerintem annyira nem okos, hogy tanítható legyen.
2017. nov. 15. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
☺ vicces lehet. A malacka tényleg nem okos meg rosszul is lát. Próbálj klikkert használni hátha jobban haladtok. ☺ a fekszik éy a bólogat meg a visít még nem volt. ☺
2017. nov. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem igaz, hogy a tengerimalac nem tanítható, elég komoly dolgokat is meg lehet neki tanítani.

Kérdező: esetleg arra megtaníthatnád, hogy az orrával labdát lökdössön. Amúgy is szoktak a fejükkel ezt-azt bökdösni, ez nem állna messze a természetétől. Esetleg ha rájött, hogy mit akarsz tőle, egy-két bójának való dolgot leraksz a padlóra, és egy egyszerű "szlalomot" csinálhat. Ha jobb szeret kézjelek után menni, ez szerintem jó feladat neki.

2017. nov. 15. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!