Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogyan vegyem rá apát, hogy...

Hogyan vegyem rá apát, hogy behozzuk a nyuszimat?

Figyelt kérdés

Születésétől kezdve kint van, a nyár még oké volt, de most szörnyű... Konkrétan attól átfagyott a kezem, hogy simogattam szegényt. Az itatója is befagyott, ráadásul szörnyen kicsi a helye. Próbáltam finoman célozgatni, hogy be kellene hoznunk, de nem veszi a lapot, nyíltan pedig nem tudom, hogyan kéne. Pedig sietnem kell, hiszen ez most nem rólam szól, hanem a nyuszimról. Azt gondoltam, a szobámban lehetne, de akkor vennünk kellene új ketrecet, mert a mostani... az nem is ketrec. Egy szörnyen kicsi, régi faláda átalakítva. Alig fér el benne, ezért sose zárom be. De így lerág mindent, az meg megint nem jó apának se. Most viszont vizes a fű, kénytelen vagyok bent tartani a ketrecben, de sokkal agresszívabb, hogy nem rohangálhat. Ráadásul a szobatisztaságát is elvesztette, ami tovább ront a helyzeten.


Ha bent lenne, könnyebben tudnám nevelni :(. Hogy beszélhetem meg vele, hogy ez így nem jó?


2017. dec. 2. 09:14
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Már vártam
2017. dec. 3. 19:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!