Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miért csinálja ezt a nyuszi?

Miért csinálja ezt a nyuszi?

Figyelt kérdés
Általában a nyuszim, mikor az ágyamban van nem szokott bepisilni, mert szobatiszta. Viszont, a napokban két alkalommal is találtam tocsat a lepedőn, de furamod, nem volt semmilyen kellemetlen szaga, és a közepén egy fehér rész volt. (fekete a lepedőm, szóval elég jól látható). Valamit az is feltűnt, hogy az átlagosnál is jobb kedve van, sokkal játékosabb,illetve ilyen fura, makogó hangokat ad ki. Egy éves, lány nyuszirol van szó.

2017. dec. 4. 23:04
 1/3 anonim válasza:
A makogás náluk beszéd. A pisit nem értem de az, hogy makog, azt jelenti, kiegyensúlyozott, jókedvű nyuszi, és ezt a makogással tudatja
2017. dec. 5. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ja, és tegnap este szintén az ágyamban volt, és elkezdtem simizni a mellkasát, mire ráugrott a kezemre és elkezdte hágni, mint a fiú nyuszik.
2017. dec. 5. 10:59
 3/3 anonim ***** válasza:
ivarzik, ivartalanítással hosszabb élete lesz, nem lesz agresszív, nem fog hágni, nem fog bepisilni
2017. dec. 7. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!