Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Kaptam 2 degut Egy hete, de...

Kaptam 2 degut Egy hete, de most baj van help?

Figyelt kérdés
Az a Probléma, hogy testvérek, és állítólag mindd a kettő lány. Most meg... az egyik menekül... a másik meg meg akarja erőszakolni (xD)Na de miért?? Nem úgy van h csak verekednek? O.o
2010. jún. 2. 18:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha jól emlékszem ilyenkor hatalmi harc folyik. Nekem is lány deguim voltak, testvérek, néha ezt csinálták, de amúgy nagyon jól megvoltak. Szerintem ha sebet találsz valamelyiken, akkor azért különítsd el őket.
2010. jún. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Tesóméknál is is kezdődött,ők is két lányt vettek.igaz ők hörcsögök voltak. Egyik reggel megszülettek a pindúrok. Ebből kettő nálam van. :)

A kereskedésben picit benézték:)

2010. jún. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen...mondjuk ez nem a legmegbízhatóbb kereskedés.. $: De nem tudom megnézni mert szöknek a kézből $:
2010. jún. 2. 19:09
 4/4 anonim ***** válasza:
énis 2 lány gekkóval keztem... de kiderült h az egyik fiu :S...
2010. jún. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!