Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Egy olyan állatot szeretnénk...

Egy olyan állatot szeretnénk ami kicsi és nem kell minimum 3 órát foglalkozni vele valaki tud segíteni?

Figyelt kérdés
Itt nem azt mondom hogy rossz gazdi vagyok és nem akarok foglalkozni vele csak amikor az ember éjfélkor hazaér minden 2. Nap akkor nem igazán van időm 3 órát foglalkozni vele, csincsillára gondoltam de az nagyon nagyon sok gondoskodást igényel. Ha valaki tud segíteni a gumikacsa, vagy plüssállat beszóláson kívül akkor azt megköszönöm!!
2017. dec. 18. 15:55
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok segítséget!
2017. dec. 19. 12:57
 12/12 anonim ***** válasza:

Hörcsög. Nekem dzsungáriai törpe volt, nem igényelt semmiféle foglalkozást, igaz, én rengeteget "nyúztam", heti 2x alom takarítás, reggel-este etetés, éjszaka csesztettem:D

Onnan tudom, hogy nem lett volna muszáj, hogy amikor két hétig táborban voltam a szüleim csak magokat szórtak be neki és kész, de elmondásuk szerint szinte "örült", hogy békén vannak hagyva:S

De azért én észrevettem, hogy hiányoztam neki:DD

2017. dec. 27. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!