Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszem a lánynak és szimpatik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszem a lánynak és szimpatikus vagyok neki meg minden, de kicsi a farok! 16cm kicsi. Neki minimum 18 cm kell. Ezért nem fogunk összejönni. Milyen világot élünk?

Figyelt kérdés
Teljesen odavolt értem meg minden, és mondta hogy 18 cm a minimum elvárása és amikor mondtam neki hogy 16cm nekem csak akkor már nem voltam jó neki. Milyen világot élünk??

2015. márc. 10. 21:03
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy csak ugratott ezzel, csak neked nem esett le?
2015. márc. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Akkor pont én kellek neki:p
2015. márc. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Ez semmivel sem rosszabb annál, mint ha azért utasítanak vissza, mert alacsony vagy, mint ahogy az én esetemben lenni szokott. Csak az előbb kiderül.
2015. márc. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Nem ugratott. ez full komoly. ezért nem jöhetek szóba nála már.
2015. márc. 10. 21:06
 5/17 SweetLady ***** válasza:

Tojd le magas ívből!

Én azt mondom 14,5-től felfelé van jó pénisz

exem 13cm-sel rendelkezett...na az az kicsi

Na de cingár se legyen

Jó a 16 centi nagyon örülj neki

2015. márc. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

szerintem jobban is jártál így.


aki ennyire elképzelt paraméterek szerint nézi, és nem élvezeti szempontból, az nem érdemli meg sem a 16, sem a 26, sem a 6 centi farkat.


bár nekem egy nő ne mondja, hogy az a 2 centi észrevehető különbség érzésre :D max jobban böködi a méhszájat, de ha annyira azt akarja, meg lehet oldani különböző pozitúrákkal a tiédnél jóval kisebb szerszámmal is.


szóval ne sajnáld, nőként mondom, hogy ha ennyi elég volt neki, hogy már ne érdekeld, akkor sokkal, de sokkal jobban jársz nélküle.

2015. márc. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

nevetséges

a 16 az teljesen jó

ha nem mondtad volna, biztos fel se tűnik neki

ne foglalkozz vele

2015. márc. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
tuti kamu kérdés, egyszerűen nem létezhet ilyen XD
2015. márc. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Sajnos létezik.
2015. márc. 10. 21:59
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
akkor örülj hogy megszabadultál tőle
2015. márc. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!