Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Azt hittem mindent tudok a...

Azt hittem mindent tudok a nyuszikrol de ez most sokkolt. Valaki?

Figyelt kérdés
Tobb mint egy hete van nalunk a kis szormok, ket honapos. Mar elegge osszeszoktunk, sokat maszik at rajtunk meg ugral rank ahogy fekszunk a foldon a ketrece mellett. Pisilni eddig mindig az alomtalcajaba pisilt, akkor is ha ki volt engedve ugyesen visszament. Most ahogy fekudtem a foldon felugrott a hasamra, utana a mellkasomra, es konkretan nyakon pisilt. Barhova mehetett volna van neki a ketrecen kivul bujoshaza lenszonyegei meg minden ami kell. Van ennek valami oka nyulviselkedes szempontjabol?
2017. dec. 18. 19:19
 1/6 anonim ***** válasza:
55%

Van.

Az az oka, hogy nem szobatiszta. Nem is lesz.

2017. dec. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
47%
Van párja a nyuszinak? Azt tudod,hogy nem szabad egyedül tartani őket?
2017. dec. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Dehogynem, mondom hogy ha pisilnie kellett eddig mindig visszament a helyere, meg alapbol is kepesek erre, mindegy.


Igen, komolyan mondtam hogy mindennek utanaolvastam, es lesz is neki tarsa par honapon belul. (Mindig ez az elso komment egyebkent az osszes nyuszis kerdesnel, de nem hiszem hogy emiatt pisilt le...) Tovabbi kerdesek elkerulese vegett igen, tesokkal egyszerubb lett volna de nem ugy jott ossze majd kicsit nehezebb lesz de osszeszoktatjuk szepen a masikkal is.

2017. dec. 18. 19:59
 4/6 anonim ***** válasza:
21%

" eddig mindig visszament a helyere,"


Nem mindig, hanem szimplán eddig.

De most nem. Mert nem szobatiszta. Nem is lesz.


De felőlem létrehozhatsz az agyadban egy alternatív valóságot.

2017. dec. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
56%
Már bocs kedves utolsó, de miért ne lehetne szobatiszta? A nyulak is, ugyanúgy kint a kutyák vagy a macskák szobatisztaságra nevelhetőek. Nekem 5 éve vannak meg a nyuszijaim, az elején nyilván előfordultak balesetek, mint ahogy egy cicánál/kutyánál is, de mostmár 4 és fél éve csak a helyükre járnak a dolgukat végezni, azóta nem volt baleset.
2017. dec. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

ivarérettség elérésekor mindenhova fog és agresszív is lesz, úgyhogy amint tudod, ivartalanítsad.


egyébként szoktatható, nálunk az alomtálcára és az erkélyre jár üríteni, ivartalanítás előtt mindenhova..

2017. dec. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!