Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Milyen fajtájú egér van a képen?

Milyen fajtájú egér van a képen?

Figyelt kérdés

[link]


A kereskedésben tarka egérként volt feltüntetve, de erről a fajról nem sokat találok a neten. Talán más a pontos neve?


2010. jún. 3. 12:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Szerintem Japán táncolóegér.

Nekem is voltak,bár azok fekete-fehérek voltak.

[link]

2010. jún. 3. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nekem is voltak táncoló egereim, nem hiszem hogy ő az lenne. Egyáltalán nem táncol :) És ők fekete-fehérek :)
2010. jún. 3. 12:28
 3/15 anonim ***** válasza:
Igen,de ha megnézted a linket,amit betettem,ott írják,hogy nem csak fekete-fehér létezik.
2010. jún. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
ez egy albínó egér...
2010. jún. 3. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
ez egy tarka egér, hidd el a kiírásnak. az albínó egérnek nincs pigmentje, neki van a szőrében.
2010. jún. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

EZ NEM EGÉR!


ez egy hathetes csuklyás patkánykölyök

Én ilyeneket tenyésztek, tehát ezt tökéletesen tudom

2010. jún. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Patkáááány??? Hát remélem, hogy nem :))) Az nagyon meglepő lenne!


Láttam a linken, hogy tényleg nem csak fekete-fehér táncoló egér létezik, bocsánat :) De mióta hazahoztam csak alszik! :) Egyáltalán nem táncol. És már most nagyobb, mint amekkora a kifejlett táncolóegereim voltak.


Tarka egérről meg nem találtam semmi infót, meddig él stb... A tarka egér a sima házi egérnek az alfaja, vagy mi? Nem értem :)

2010. jún. 3. 15:06
 8/15 anonim ***** válasza:

Szerintem hihetsz a tenyésztőnek,ha Ő ilyenekkel foglalkozik,akkor biztos felismeri. És ha ráadásul már nagyobb,mint egy egér,akkor igaza van és patkány.

De szerintem nagyon cuki!!

Azért jó kis állatkereskedés lehet,ha még azt sem tudják,hogy mit is árulnak!

2010. jún. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
hát szerintem is patkány! Nagyon aranyos!:)
2010. jún. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nézd meg a farkát, ha csupasz, és olyan vágatok vannak rajta (mintha keresztbe csíkos lenne) akkor patkány,meg azért elég látványosan patkány külseje van, de biztos még fiatal.Szóval lehet előbb fog főzni, mint táncolni!:-)
2010. jún. 3. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!