Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Van egy mandzsúriai véreshátú...

Van egy mandzsúriai véreshátú erdei hörcsögöm és már két napja nem eszik semmit. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Próbáltam már neki mindent adni, mégsem hajlandó megenni. Egy hete van a nálam és az utóbbi két napban teljesen étvágytalan és nem is ürít semmit sem. Lehet, hogy a repülőút ártott meg neki? Írjon, akinek ilyen állata van, hogy neki hogyan viselkedett az első hetekben vagy hogyan tudta ezt a bajt orvosolni.
2010. jún. 3. 12:52
 1/3 anonim ***** válasza:

szia,hát lehet hogy új környezetet nem igazán csípi...akkor se mindig esznek

meg víz van előtte?

hogyha 3.napja nem eszik akkor orvos szerintem..

amúúgyvan pofazacskójuk és rohadt sokat betudnak oda gyüjteni,lehet hogy azt kiüríti és megeszi... ,persze 2 napi kajánál több nem fér bele...


szerintem a legfontosabb a VÍZ

2010. jún. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ajjaj, nagyon becsapás szaga van a dolognak. Vettél egy állatot amire azt mondták ez a fajtája és repülővel hozták messziről?

Ha már feltetted a kérdést, mivel érdekelt a rodentológia csak mára már kinőttem belőle, tudnál képet linkelni milyen ez az állat? És milyen motivációból ad ki valaki egy csomó pénzt egy rágcsálóra? vagy esetleg te fogtad és hoztad haza?

Amúgy a válaszom: ha vadon befogott el fog pusztulni, de a repülőúton is lehet h nem jutott elég vízhez,de a stressztől is elpusztulhat ha nem hajlandó enni.

Tipp: kintről szedjél pitypanglevelet, magos tyúkhúrt, cseresznyét és fűzfa friss hajátását, illetve magvas fűféléket, ezeket ehette a természetben és talán könnyebben elfogadja mint a "civil kaját".

Bár nem írtál semmit h mivel próbálkoztál, illetve a fajta sincs benne a Brehm-ben, Urániában, szval elég kétkedő vagyok. Várom a fejleményeket, a további infokat h segíthessek.

2010. jún. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ja igen, és tedd sötét csendes helyre, had higgye h éjszaka van, ne nézegesd.
2010. jún. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!