Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Kb.1 órája történt. : a...

Kb.1 órája történt. : a hörcsögöm, a számítógépasztal legmagasabb pontján mászkált, amikor egyszer csakk zutty, koppant egyett. Mi történhetett?

Figyelt kérdés
Ránéztem és remegett a lába és az oldalán feküdt. Rögtön rámtört a sírás, azthittem meg fog halni. De kb 20 percig gyúrtam, szájon át lélegeztettem, aztán adtam neki vizet, majd megmártottam kicsit vízbe és törölgettem törölközővel és egyszercsak magáhoztért. Nagyon aggódtam, azthittem elpusztul. :' ( Élesztgetés közben piros volt az orra szóval orra esésre gyanakodtam. Lehet, hogy elveszette az eszméletét, és a vizezéstől és dörzsöléstől magáhoztért?Szegény, annyira bőgtem érte, azthittem elveszítem, de mostmár mintha mi sem történt volna...
2010. jún. 3. 23:03
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Megüthette magát, talán jól meg is ijedt. Ezek sokkos tünetek. Dédelgesd egy kicsit.
2010. jún. 3. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim válasza:
Szájon át lélegeztetted:D de aranyos vagy:)
2010. jún. 3. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Értem, én is sokkra gyanakodtam...Jó, de annyira féltem, hogy meghal...Most itt alszik az ölemben egy takarón...Most jól van...
2010. jún. 3. 23:13
 4/22 A kérdező kommentje:
Tökre, mint aki meg akart halni...Nem mozgott csak nagyon picit, és teljesen elengedte magát...Persze közbe éreztem, hogy dobog a szíve, szóval nem adtam fel...Még szívmasszázst is kapott...
2010. jún. 3. 23:15
 5/22 A kérdező kommentje:
Lehetséges, hogy én mentettem meg az életét?
2010. jún. 3. 23:16
 6/22 anonim válasza:
jah, lehet
2010. jún. 3. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Bájos vagy :)

nekünk öngyilkos hajlamú macskánk volt, állandóan nekirohant az ajtónak, teljes erőből, teljes lendülettel.


Nem tartom valószínűnek, hogy bántani akarta magát, szimplán csak kíváncsi volt, milyen onnan leugrani.


Simogasd, dédelgesd, hagyd egy kicsit pihenni, illetve várj holnapig. Ha nem jönne rendbe vidd el orvoshoz, így látatlanban semmi biztosat nem lehet mondani.

2010. jún. 3. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Valószínűleg tényleg sokkot kapott szegény!

Te viszont nagyon ügyesen helyt álltál és megmentetted!

Remélem most már minden rendben lesz a kis drágával! :D

2010. jún. 3. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Igen.

Amúgy meg a szeretett csodákra képes.

Nagyon aranyos vagy.

2010. jún. 3. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
18%

Bocsi de nem...Írtó felesleges dolgot csináltál...Szívmasszázs minek ha dobog a szíve?ezzel le is állíthattad volna neki. Lélegeztetni meg szájon át nem tudod mert nincs összeköttetésbe az orra meg a szája szóval a gyomrát fújtad fel. CSak kínoztad. de semmi bakj a lényeg hogy semmi baja..Szerintem átmeneti agyrázkódás volt és magától is helyrejött violna nem a víztől...

Más állatot ne akraj meggyógyítani:(:(:(:(

2010. jún. 3. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!