Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Törpenyuszi lefárasztása?

Törpenyuszi lefárasztása?

Figyelt kérdés

Van egy kis energiabomba nyuszkóm, aki napi kb 6 óra kiengedés mellett is randalírozik éjszakánként. A rácstépést már megszoktam, ha kirakom a folyosóra éjszaka, akkor nem hallom, viszont reggel, mikor kimegyek hozzá, a ketrece olyan, mintha bombát robbantottak volna benne, a forgács kikaparva mindenfelé, a tál fejjel lefelé, az itató kilökve...

Tudom, hogy unatkozik, de széna mindig van előtte, a játékaihoz pedig hozzá sem nyúl, akkor sem, ha ilyen étel-keresős labdát, vagy ennek egy házi változatát adom oda neki.

Mit tanácsoltok, mivel tudnám levezetni kicsit az energiáit?



2018. jan. 14. 11:53
 1/5 anonim ***** válasza:
70%
mesélj neki szőke nős poénokat
2018. jan. 14. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A NYUSZIK éjszakai állatok vagyis éjszaka aktívak erről nem lehet leszoktatni
2018. jan. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

2odik vagyok rakj be neki még fotkoptatót lehet kapni ilyen szénatartógömböt ~s mondjuk megtöltöd szénával a közepébe meg raksz egy kis zöldséget vagy gyümit. Rakj be nekik házikót a víz ne tálba legyen hanem önitatóba és akkor csak az ürestányét borítja fel forgács helyett pedig rakj fapeletet az álmot meg valamivel rögzítse nagyon a

ketrec ez hogy ne húzza szét. Ennyit tudok javasolni.

2018. jan. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja és még lefekvés előtt enged ki kicsit foglalkozz vele mondjuk kicsi akadályokat ugrálás vele hogy egy kicsit elfáradjon aztán tényleg ennyit tudok amúgy 4 éve tartok nyulat de nekem kint vannak egy melegített épületben de a ketrec nekik is rumlis meg ők szabadon vannak és szalma van alattuk azt is szétturják.
2018. jan. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mekkora a ketrece?
2018. jan. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!