Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Melyik a legjobb széna márka...

Melyik a legjobb széna márka nyulaknak?

Figyelt kérdés
Nemsokára lesz egy nyulam és mivel a nyulak fűevők, ezért elmentem az állatkereskedésbe szénát venni, de ott csak egy fajta volt- Panzi réti széna. Még nincs tapasztalatom, de első ránézésre barnának és porosnak tűnik. Mi a véleményetek a márkáról? Nektek melyik márka vált be?

2018. jan. 17. 16:42
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Még egy szavazat az Alföldi szénára! Az enyémek már csak ezt kapják, és kétpofára zabálják!
2018. jan. 18. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Rendben köszi :D
2018. jan. 18. 06:44
 13/14 anonim ***** válasza:
Nekünk a Halywood széna jött be.
2018. jan. 19. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Az én nyuszim nem ette meg a 3400 ft/500 grammos hűdemárkás szénát, ezen kívül meg még vagy 20 félét hagyott ott. Volt már az összes létező márka, ízesítés, stb de nem ette. Egyszer vettem a Müllerben párszáz forintosat, gondoltam arra ez is jó hogy kidobjam ha kikaparta a tartóból. Erre ezt meg tömi kétpofára. Hát mondom ilyen nincs csak a mesében. Nem tudtam volna ilyet venni 15.000 forintnyi fölösleges szénával ezelőtt?? A válasz:de, tudtam volna, csak nem akartam, nehogy gyenge minőséget kapjon. De a tanulság: nem mindig a drágább a jobb.
2019. febr. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!