Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Veletlenul efelejtettem vizet...

Veletlenul efelejtettem vizet adnia nyuszimnak, es mar nem tudok hazamenni a munkabol . Nem lesz baja?

Figyelt kérdés
Ma reggel 4kor indultam el otthonrol es este fogyott ki az innivaloja, elfelejtettem vizet adni neki.. csak delutan 5kor erek haza, addig nem lehet baja? Mert ha igen akkor inkabb hazamegyek...
2018. febr. 19. 05:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Hat baja nem hiszem hogy lesz de tuti mérges lesz rád
2018. febr. 19. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
85%
A széna mellé kell innia.Ha 3-4 óráról lenne szó,az nem olyan nagy baj,de ha este fogyott ki a vize,ez így már majdnem 24.Szerintem inkább menj haza
2018. febr. 19. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem nem lesz baja! Én ismerek olyanokat is, akik egyáltalán nem adnak rágcsálóknak inni, mondván nekik nem kell.Zöldségeket, gyümölcsöket adnak nekik. Náluk is felnőtt már sok nyuszi.
2018. febr. 19. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
43%
Vagyis este is elfelejtetted (amikor láttad, hogy kifogyott), aztán ráadásul még reggel is. Minek neked nyúl?
2018. febr. 19. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
34%
4.-es, mert szeret állatokat kínozni...
2018. febr. 19. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
sosem felejtettem el megitatni a masfel ev alatt! Sajnos egyedul elek es elalustam reggel... este annyit lattam, hogy keves van neki bent, godoltam majd reggel adok neki
2018. febr. 19. 07:27
 7/16 A kérdező kommentje:
De megoldom, megkerem a baratnomet h itassa meg
2018. febr. 19. 07:27
 8/16 anonim ***** válasza:
91%

4-es és 5-ös gondolom még soha a büdös életben nem hibázott és soha nem felejtett el semmit.

Nézzetek kicsit magatokba mielőtt köpködtök.


Kérdező, jó ötlet a barátnőd, de egyébként is kibírta volna addig ameddig hazaérsz, maximum egy húzásra kiitta volna az itatót :D

2018. febr. 19. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat! :)
2018. febr. 19. 07:53
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is valahogy adjál neki vizet!Ha csak száraz van előtte.

3-asnak:Nekünk is van nyuszi, höri, tengerimalac, leguán.Sok helyen olvasom, nem kell nekik víz!

Aki ezt írja, vallja, terjeszti, arra ítélném hogy csak kajátkapjon, vizet soha!

Micsoda idióta felfogás és állatkínzás! Az eszem megáll.

A nyuszi, hörcsög, leguán igenis rendszeresen ISZIK!!!

Sok éve tapasztalom, saját két szememmel.

Amúgy is: melyikkel csinálunk nagyobb bajt, ha teszünk nekik feleslegesen vizet, vagy nem teszünk, mert biztos nem isznak?Ne tartson állatot, aki nem jólétet akar neki, hanem azt nézi, mit spórolhat el tőle, az állat kárára.

2018. febr. 19. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!