Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Van 1-2 humoros sztoritok a...

Van 1-2 humoros sztoritok a törpenyula (i) tokkal?

Figyelt kérdés

2018. márc. 5. 08:22
 1/5 anonim válasza:
0%
Mi törpenyúlból nem csinálunk tokot.
2018. márc. 5. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam itt, hogy nyulatokkal vagy éppen nyulaitokkal
2018. márc. 5. 10:29
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem 3 van és az egyik kirántja a kezemből a répát almát vagy valami nagyobb dokgot és elszalad vele és egy sarokba megeszi
2018. márc. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
14%
Egyik nap mikor melóztam a feleségem vett egy törpe nyulat. Mikor haza értem és ott szaladgált és nem tudtam mi az.Nagy nehezen elkaptam a dögöt aztán láttam hogy egy nyúl.Agyon vertem előkészítettem és megsütöttem hogy meglephessem vele a feleségem.Mikor hazaért kereste a nyulat , mondtam neki hogy ne aggódjon már a tepsiben van, erre lecseszett hogy nagyon drága volt
2018. márc. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem két nyulam is van, egy mini kosorrú és egy oroszlánfejű törpe. Az oroszlánfejűnek az a szokása, hogy gondol egyet, és egyszercsak hanyatt vágja magát a másiknak amíg műanyag tála volt mindig belefordította a WC-jébe vagy pl az oroszlánfejű amikor kint szokott leni a fésűjét szokta dobálni. De tegnap kaptak új tálat (kerámiát) és mind a kettő azt lökködte, próbálták feldönteni stb. Jah meg az oroszlán a papucsokat szokta hordozni, és dobálni.
2018. júl. 28. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!