Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » 2 nőstény nyulat lehet egy...

2 nőstény nyulat lehet egy ketrecben tartani?

Figyelt kérdés

Van egy nőstény nyuszim azt tervezgetjük hogy EGYSZERI alkalommal jó lenne fedeztetni és ha már így alakul akkor az alomból megtartanánk egy nőstény nyuszit. Persze akkor nagyobb ketrecet is vennénk nekik (azt ami olyan mint egy sima ketrec csak emeletes). Mit szóltok az ötlethez? Bántanák e egymást még úgy is hogy anya lánya nyuszkók lennének? Vagy inkább bakot tartsunk meg és ivartalanítsuk őket?És a születendő pár nyuszit nagyon nehéz lenne eladni?


Kérlek titeket hogy normális kommenteket írjatok és lehetőleg olyan írjon akinek van hozzá tapasztalata. (Bocsánat a helyesírási hibák miatt)



2018. márc. 14. 10:10
 1/5 anonim ***** válasza:
35%
Ne szaporíts... -.- Azt szólóm az ötlethez, hogy NE! Vegyél egy másik nőstény nyuszit, és bak soha ne e férjen a közelükbe.
2018. márc. 14. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem hozzátenni hogy régebben tartottunk házi nyulakat a húsukért. Nem vagyunk már kezdők ebben. Honnan gondoljátok hogy szaporítás lenne nem tenyésztés ha nem tudjátok hogy milyen a nyulam és hogy milyen bakot akarunk hozzá hozni.
2018. márc. 14. 10:51
 3/5 anonim ***** válasza:
77%
Ha szeretnél még egy nyulat inkább vegyél egyet. Nekem két fiú nyulam van ivartalanitva , egy alomból vannak igy nem kellett összeszoktatni öket. Ne szaporítsd a nyuladat már igy is van annyi nyuszi aki nem talál megfelelő gazdit. Húsvét közeletével könnyen találnál nekik gazdákat, de számíts arra hogy hamar vissza is kerülnének hozzád vagy menhelyre vagy kitudja hova. Felelötlen emberek föleg kisgyerekes szülök akik jó dolognak tartsák hogy lepjük meg a gyereket egy nyuszival húsvétra , nem gondolnak bele hogy mit csinálnak majd a nyúllal hamár nem kell a gyereknek mert elmúlt a varázsa. Innen is üdvözlöm a kedves szomszédom aki majdnem minden évbe húsvétkor rám akarja sózni a ,, húsvéti nyuszijukat".Szóval a te helyedbe én vennék egy megunt nyuszit nem pedig szaporitanék még több megunásra váró nyuszit. Nem sértésnek irom csak ez a valóság majdnem minden házi kedvenccel ez történik. Ha lány nyuszid van vegyél mellé egy fiút igy nem lesz civakodás a nyuszik közt. Az jó dolog hogy szeretnél még egy nyulat , a nyulak úgy mint majdnem minden emlős állat is társaslény , te nem tudod azt megadni neki mint egy nyúltárs.Sok sikert bármihez is kezdesz , de gondolkodj még egy kicsit a nyúlad fedeztetéséről.
2018. márc. 14. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a második válaszolónak még átgondolom a dolgot. Csak hogy azt hallottam hogy anya lánya nyuszkók mindig kijönnek egymással és tutira akartam menni nehogy bajok legyenek.
2018. márc. 14. 11:02
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Szia írj rám 5 éve foglalkozok törpenyulakkal szívesen segítek bármi kérdésed van
2018. márc. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!