Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Tarthatok 2 nőstény nyulat...

Tarthatok 2 nőstény nyulat egy ketrecben?

Figyelt kérdés

a ketrec 150x70-es, szombaton megyek 2 (még nemtudom milyen nemű) törpe oroszlánfejű nyusziért, és az lenne a kérdésem, hogy inkább 2 nőstény vagy inkább 2 hím?

skoat nem tudok, ne szóljatok le, ezért tettem fel a kérdést, mert most perpillanat elveszettnek érzem magam a témában.

köszönöm :)



2012. dec. 6. 18:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Egyik se. Nyuszikat vagy egyedül szokás tartani, vagy hím-nőstény felállásban (természetesen ivartalanítva), de az se mindig egyszerű.
2012. dec. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mért nem elég egy nyuszi?
2012. dec. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen.
2012. dec. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
mert húgom is akar egyet.. és azt olvastam, hogy ha egyszerre kerülnek ide egy alomból nem ivaréretten akkor bírják egymást.
2012. dec. 6. 19:19
 5/8 anonim ***** válasza:
Max. egy ideig vannak el békességben, amint kezdenek kamaszodni, fel fog borulni a béke. Semmiképp nem jó ötlet. Vagy legyen közösen egy nyuszi, vagy lakjanak 2 külön ketrecben.
2012. dec. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Úgy lenne jó, ha közös alomból származó ivartalanított fiú-lány párost tudnátok szerezni. Sehogy máshogy nem jó.
2012. dec. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mindenkeppen harc lesz, ahogy az elottem szolok is mondjak, szoval magatokat kimelitek meg, ha atgondoljatok.


ugyhogy vagy egyetlen nyuszi vagy ket ketrec a megoldas.

2012. dec. 8. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem 10 nőstény szokott a kifutóban lenni nyáron együtt, ebből 2 tesó és jelentem tökéletesen összeszoktak! Csak kis hely esetén van vita, lényeg A FOKOZATOS összeszoktatás.
2012. dec. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!