Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Segítség! Hogyan győzzem meg...

Segítség! Hogyan győzzem meg a szüleimet, hogy legyen egy hörcsögöm?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék egy hörcsög öt, de a szüleim sajnos nem engedik. Már van egy kutyám de mégis azt mondják, hogy nem foglalkoznék vele eleget. Arra gondoltam, hogy megpróbálnám születésnapomra kérni.
2018. márc. 18. 17:07
 1/9 anonim ***** válasza:
96%
És mennyit foglalkozol a kutyáddal?
2018. márc. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A kutyámmal általában sokat foglalkozom, adok neki enni, inni, játszok vele és sétálni is megyek vele. ☺
2018. márc. 18. 17:21
 3/9 anonim ***** válasza:
61%
Felejtsd el. A szüleid biztosan tudják, van okuk rá, ha pedig még is neked lenne igazad, akkorse segítene ha a szülinapodra kérnéd.
2018. márc. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Napi hosszú séta megvan és viszed/vitted kutyasuliba?
2018. márc. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
58%

A hörcsög kezdő felszerelései olyan 20-30.000 Ft-ba kerülnek, ha újonnan veszed, és kereskedésben nem lehet normális felszereléseket kapni. Olvasd el ezt az oldalt alaposan, és ennek függvényében dönts:


[link]


Viszont ha a szüleid nem engedik, akkor veszett ügy. Most mennyit foglalkozol a kutyával? Őt is te "kérted"?

2018. márc. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
A kutyámat is kértem. Először nem akarták megengedni. De aztán láttunk egy ajándék kiskutyát sovány és beteg volt és hát ezért elhoztuk. ☺❤
2018. márc. 18. 18:53
 7/9 A kérdező kommentje:
Viszont most este eléggé összevesztem a szüleimmel ezen a hörcsög témán. Azt mondták nem a pénzről van szó. Csak egy hörcsög biztos túl sokat zörög éjjel és túl büdös ezért nem lehet. 😢
2018. márc. 18. 18:56
 8/9 anonim ***** válasza:
59%
Nem büdös, ha a pisisarkot 2-3 naponta takarítod, és nem zörög, ha normális felszerelései vannak, és ingergazdag környezetben él. De a leírásod alapján nincs értelme neked másik állatot venni. Kikönyörögted a kutyát, de már nem olyan érdekes.
2018. márc. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hát azt nem mondanám, hogy kikönyörögtem de ahogy az előbb fogalmaztam ezek szerint úgy tűnt, ha a kutyusomat akkor nem hozzuk el meghalt volna szóval mondhatjuk úgy is hogy megmentettem az életét. A mai napig sokat foglalkozok vele. Egyedül megtanítottam neki 50+ trükköt. Soha nem tudnám megunni.
2018. márc. 18. 19:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!