Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Szerintetek hogy vegyem rá a...

Szerintetek hogy vegyem rá a szüleimet hogy megengedjék hogy legyen hörcsögöm?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy júliusban kaptam( vagyis én hoztam) egy kiskutyát. És sztem apám nem fogja megengedni hogy hörcsögöm is legyen mert már volt papagájom is és ő úgy látta hogy nem foglalkozok vele, pedig mindennap foglalkoztam vele. Anyám hát. . . ő meg nem szereti a rágcsálókat! :( szóval ötletek?
2009. dec. 1. 16:13
 1/5 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem foglalkozz inkább a kiskutyával... biztos megvan az okuk rá, hogy ellenkezzenek!
2009. dec. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
80%
Nekem sem engedték nagyon sokáig, de aztán megígértem valami (nem részletezem) és ugy aztán tarthattam. Szerintem mutass nekik aranyosképeket, mondel mennyire szeretnéd ígérd meg hogy foglalkozni fogsz vele, és légy türelmes. Ha valamit mondanak válaszoljrá és ne vidd túlzásba a könyörgést mer idegesítő lehet.
2009. dec. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
hát nem tudom... hogyha van kiskuzyád és azzal se foglalkozol nem valószínű hogy beleegyeznek... foglalkozz többet a kutyáddal és mutasd meg hogy te is tudsz felelősséget vállalni... és utána hátha... anyudnak meg mond meg h a te szobádban lesz és nem kell aggódnia nem harap :D
2009. dec. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat kül a kutyámmal sokat foglalkozok :) (már amennyit lehet iskolaidőben)
2009. dec. 1. 18:32
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Véleményem szerint inkább egyelőre érd be a kutyussal, egy hörcsög is sok időt igényel, a kutyus mellett és a suli mellett valakit el fogsz hanyagolni. Nem lehetsz túl idős, így gondolom majd lesz buli, haverok, és az állatok anyud nyakán maradnak. Majd ha nagyobb, és felelősségteljesebb leszel, akkor biztos engedni fogják. Nekem 20 évesen lettek hörcsögeim, pedig 8 éves korom óta könyörögtem érte, most pedig saját pénzből, saját időből tartom el őket.
2009. dec. 2. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!