Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Bajött egy denevér, mit...

Bajött egy denevér, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Kinyitottam az ablakot, és egyszer csak azt vettem észre, hogy berepült valami kis, barna dolog, egy denevér.


Most fent ül a csilláron a szobámban. Hogyan tegyem ki? Vagy várjam meg ameddíg kiszáll? Szegítsetek!



2018. ápr. 11. 13:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Fényes nappal délután fél kettőkor mit keres nálad denevér?


Ha a kérdés nem kamu, hozzánk is bejöttek párszor, mert a szellőzőben laktak, amikor beesteledett mindig tettek pár kört. Vagy teljesen kinyitottuk minden ablakot és próbálva a legkevesebb stresszt okozva neki kizavartuk, egyszer pedig bezártuk a fürdőbe, és elkaptuk majd kiengedtük. Ilyen esetben ajánlok kesztyűt mivel ragadozó, kis tűfogai vannak.

2018. ápr. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nappal? Az érdekes, mert ők csak este kelnek fel.

Na mindegy. Nyiss ki minden ablakot, és várj, ki fog menni. Csak vaksi szegény, és a nappali zaj nyilván összeavarta, és most retteg. De ő akar a legjobban kijutni a lakásodból.

2018. ápr. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
11%
a péklapát tuti hatásos
2018. ápr. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Tomika a denevér védett állat! Fogjátok meg egy törölközővel és ki lehet tenni egy környező fa kérgére. Minél magasabban helyezzétek el. A földre ne tegyétek mert onnan nem tud felszállni.
2018. ápr. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nálunk a garázsból repült ki egy, ott aludt gondolom, ott jó sötét volt és megijedhetett, kirepült a 40 fokos melegbe délután, a teraszra esett szegény. Mi befogtuk egy dobozba, bevittük sötét, hűvös helyre és este feldobtuk és elrepült.
2018. ápr. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


Nem kamu volt, és egyébként is láttam már denevért nappal körözni.


Még egyszer is köszönöm a tippeket, kinyitottam mindent, megfogtam törölközővel és kitettem. Már messze járhat.

2018. ápr. 11. 14:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!