Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Milyen játékot tudok a törpeny...

Milyen játékot tudok a törpenyuszimnak házilag készíteni?

Figyelt kérdés
Jó lenne neki valami amivel letudom foglalni..:-)
2010. jún. 14. 22:17
 1/10 anonim ***** válasza:
9%

Szerinted...egy törpenyúl játszik?


d,ptj

L

2010. jún. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
18%
szerintem egy playboy nyuszinak örülne :P De én is xD
2010. jún. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

OFF: Előző válaszolóknak: látszik, hogy itt a nyári szünet, és a sok kis kocka nem tud mit kezdeni magával... rántsatok rá, vagy menjetek aludni, de nem vagytok kicsit sem viccesek....

ON: Igen, a nyuszik is játszanak, akár hiszitek, akár nem (ez is az egyik előző nyominak szól).

Egyébként én wc papír gurigákat, konyhati papírtörlő gurigákat szoktam neki adni. Esetleg egy nagyobb kartondobozra vághatsz nyílásokat, abban tuti, hogy szaladgálna (meg szétrágná a dobozt) :)

Hajtogass össze megszárított kukorica csuhét, kösd rá spárgára! Én ilyesmiket szoktam csinálni :)

2010. jún. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk a legújabb játéka, egy fakanál, imádja dobálni, és a fogát is koptatja.
2010. jún. 15. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szia !! a miénk nagyon szeret labdázni, ha kinn van mindig labdázunk vele, órákig képes. odagurítom, megtámadja és addig rugdalja, meg ugrál rá, míg visszagurul. ilyen pöttyös labda nagyságú
2010. jún. 15. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
37%
Az én nyulam nem szokott játszani(3éves)kifejezetten ilyen nyúl játékokkal,hanem amikor kintvan a kertbe a macskám farkával játszik,a szomszéd macskát meg kergeti XD.Régebben nem voltak jól el egymással de megbarátkoztak.Mikor a cicám lefekszik mozgatja a farkát és a nyuszim odamegy és meg akarja fogni XD.Meg megy a macskám után.Különben sztem a wc papír guriga nem jó ötlet annyira mivel attól hogy törpe nem 2cm(tapasztalat,nekem is az van)és beleszorul a feje,lehet neki ez tetszik(nyúlnak)de lehet nem.
2010. jún. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
faragj neki fábol valami répa lakut mert a fogait ugyis koptatni kell!!
2010. jún. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
59%
12.42-nek Igen, törpe az a nyúl, de nem bújócskázni adok neki wc papír gurigát, hanem, hogy dobálja, rágcsálja. Nem mellesleg annyira nem törpe az a nyuszi, hogy a feje bele sem férne, nemhogy beleszoruljon :D
2010. jún. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
2014. júl. 26. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
2014. júl. 26. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!