Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mivel etessem 6 hetes törpenyu...

Mivel etessem 6 hetes törpenyuszim?

Figyelt kérdés
Sajnos ennyi idősen még az anyukájával kéne lennie, de hozzám került, és a "tenyésztőjét" látva ez talán jobb is... Viszont nem tudom, hogy szénán és tápon kívül adhatok-e neki mást is, szüksége van-e még valami kiegészítő eleségre is? Mikortól kezdhetem el neki adagolni a zöldet, jóval 2 hónapos kora utána, vagy korábban is lehet? Légyszi, ne csak tippeket írjatok, nem akarok vele kísérletezgetni, tapasztaltak válaszát várom! Köszönöm szépen!
2010. jún. 15. 08:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Kérdezz meg egy állatorvost szerintem,de most olvastam,hogy 6-8 hetesen lehet elválasztani.


Forrásom: [link]


Sok szerencsét :)!

2010. jún. 15. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

szia,

nekem is nagyon fiatal volt a nyuszim,mikor hozzám került,és nekem egy spéci kaját javasoltak, ami direkt kicsiknek van. sajnos a nevére már nem emlékszem,de kisállatboltban tudnak segíteni,.nekem is ott adtak tanácsokat. és zöldet semmiképp ne adj neki! mármint zöldségeket,füvet! maximum olyan szénát ami ki van szárítva,de ha lehet,akkor azt is hanyagold,mert ha fosik tőle,el is pusztulhat. szóval állatboltban kérdezz a kaja után! biztos hogy jó tanácsokat kaptam,mert az én nyuszmóm ép és egészséges:) sok szerencsét!

2010. jún. 15. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Oksa, köszi szépen a segítséget!
2010. jún. 15. 11:33
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem már 3éves a nyuszim(törpe kosorrú fekete),igaz mi állatkereskedésbe vettük de zöldséget már adhatsz neki azt már kiskorától kezdve lehet neki adni(na jó nem 1naposan)azt olvastam.
2010. jún. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!