Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Volt két tengerimalacom. Az...

Volt két tengerimalacom. Az egyik reggelre elpusztult! Mitől?

Figyelt kérdés

Semmi előzménye nem volt, mitől lehet ez?

A másiknak is lehet így valami baja?


2010. jún. 16. 10:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mennyi időss volt?
2010. jún. 16. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
2 évesek voltak májusban.
2010. jún. 16. 10:55
 3/12 anonim ***** válasza:
a másik is járhat így, ez benne van a pakliba.
2010. jún. 16. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
akkor nem tudom sajnos, miénk 6éves volt kb mikor meghalt
2010. jún. 16. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Nagyon jó. Kint vannak az erkélyen. Lehet valami köze hozzá?

A kislányom 11 hónapos, ha múlt héten játszott velük, akkor attól ugye nem lehet baja neki? Kimostuk a ketrecét, a tálát, mindent.

2010. jún. 16. 11:00
 6/12 anonim ***** válasza:

Nagyon könnyen megfáznak! Ez önmagában is veszélyes náluk, de előfordul, hogy ez átmegy tüdőgyulladásba ha nem kezelik.


Előfordul nálunk heveny, vérzéses tüdőgyulladás. Az enyémet kb. 4-5 óra alatt vitte el. Este 7-8 körül kezdett szörcsögve lélegezni, orvos hiányában meg akartam várni a reggelt, de éjfél körül mikor kijöttem, már elpusztult.

Lehet, hogy észre sem vetted..előfordul sajnos.


Ne csinálj nekik huzatot. A hideget jól bírják, de a huzatot sehogy.

2010. jún. 16. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekem az egyik meg megfulladt nem rég mert félrenyelt!Soha nem gondoltam volna hogy ilyen előfordulhat velük!Csak azt láttam hogy az oldalán fekszik ,alig él!Azonnal elvittem állatorvoshoz aki magot talált a légcsövébe de már nem bírta ki szegény!:(
2010. jún. 16. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Nincsenek huzatban, mert zárt az erkély! Arra még válaszolna valaki, hogy a kislányomnak lehet-e baja?

Köszönöm, hogy válaszoltatok!

2010. jún. 16. 11:11
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem hinném hogy bármi baja lehetne tőle a kislányodnak... Mivel nem láttad hogy beteg lenne az állat így valószínűleg hirtelen halált halt a malacod!
2010. jún. 16. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nem láttam rajta semmit. Tegnap ugyanúgy visított a kajáért, meg csattogtatta a fogait, mint eddig!
2010. jún. 16. 11:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!