Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogy tudom meggyözni a szüleim...

Hogy tudom meggyözni a szüleim, hogy szeretnék egy tengerimalacot a szobámba?

Figyelt kérdés
2008. nov. 3. 15:23
 1/8 anonim ***** válasza:
45%

Nekünk is van egy tengerimalacunk. Icipici helyen él, ritkán van kitakarítva, én meg apám adunk neki enni, nem a húgom, aki annyira meg volt őrülve egy tengerimalacért, aztán amikor megkapta szart rá. Ráadásul büdös és zajos is.


Jól meggondoltad te ezt?

2008. nov. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
igen
2008. nov. 3. 15:53
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Az első válaszadónak:Ne haragudj,de nagyon sajnálom azt a tengerimalacot.Szegény,ha "icipici" helyen él,és "ritkán" van takarítva,akkor ne csodálkozz,hogy zajos és büdös!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Valamivel le kell,hogy foglalja magát,ha nem tud kellőképpen mozogni.A rágcsálók vizelete (is) akkor büdös,ha nem elég sűrűn van takarítva.


A kérdezőnek:Ha tényleg nagyon átgondoltad,felkészültél a helyes gondozására,akkor nem lesz annyira nehéz dolgod! :) Mondd el a szüleidnek,hogy rendesen fogod tartani,minden földi jót megkap majd,és (esetleg) a költségekbe te is beszállsz.A szobádat még töbször fogod takarítani(ha eddig nem tetted volna xD),és nem kell majd a szüleid nyakára adni,mert te megfelelő gazdija leszel!Ha ezek után sem engedik,akkor biztos megvan a maga oka!!!És az ellen mi már nem tehetünk semmit! :) Sok sikert!

2008. nov. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
A tengeri malacok aranyos kis allatok, ha foglalkozva van velük, de hely kell nekik meg az apolasra is szüksegük van. Ha mind ezt megkapjak valoszinüleg a szülöknek sem lesznek aggalyaik.
2008. nov. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

a 2. kommentelőnek van igaza!

Nekem is van 2 tengerimalackám Anyukámék nagyon nem akarták de én döntöttem és mondtam neki megpróbálom és ha mégse fog sikerülni elajándékozom!De itt vagyok és már csajszit is kaptam mellé!=) Remek állatok néha megtudnak nevettetni! Mond anyudnak, hogy adjon egy esélyt, hogy bizonyíthass ha nem sikerül akkor elajándékozod!=( De remélem sikerülni fog!=) Nem olyan nagy dolog!=) Szorítok!

2008. nov. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2008. nov. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
koszi sracok lehet hogy megkapom =)
2008. nov. 3. 17:45
 8/8 anonim válasza:
25%

Ezzel nekem is segítettetek! Én is akarok egy kis tengerimalacot!

DE nem tudom apukámat rávenni!!

Mert már volt 5hörcsögöm és azt mondta hogy nem tudok rá vigyázni!! (AM EZ EGYÁTALÁN NEM IGAZ CSAK SZERINTE.....)

ÉS ÉN NAGYON,NAGYON AKARTOK EGYET!

LÉCCI ÍRJATOK MÉG VÁLASZT!

2008. nov. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!