Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Egy pár kérdés patkány tartáss...

Egy pár kérdés patkány tartással kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Az egyik, egyben legfontosabb: Hogyan tudom megszelídíteni a patkányomat? 5 hónapos és harap,rúg,csíp :) Bevált módszerekre vagyok kíváncsi.


A másik pedig, hogy van-e olyan étel, amit nem ehet.


Előre is köszönöm.


2010. jún. 21. 16:24
1 2
 1/14 anonim válasza:
0%

Megszelídíteni csak úgy tudod ha teljes erődből ráejtesz egy cementes zsákot.Soha többé nem csíp meg rúg sem.

És ezzel rövidre is zártuk a másik kérdést.A tetemeket pedig jóízűen elfogysztják a kiéheztett disznók.

Sok sikert

2010. jún. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
:)
2010. jún. 21. 16:49
 3/14 anonim ***** válasza:
Előbb etesd csipeszről, amikor már szépen veszi el, akkor az ujjaiddal felcsípett ételt nyújtsd, később a tenyeredből, utána várd meg, amíg belemászik a tenyeredbe...és így tovább. Egy kicsit későn álltál neki a kézhez szoktatáshoz.A fészekből kikerüléskor kellett volna kezdeni .Most bizony minden leírt lépés sok időbe telik, bár a patkány nagyon intelligens és hamar tanul.
2010. jún. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nem én kezdtem későn, éppen ma kaptam, ezért előbb nem tudtam volna elkezdeni :) Köszönöm a tanácsot, nagyon félek, hogy megharap, ezért nem merek benyúlni, de ebből cska az lesz, hogy még jobban elvadul.
2010. jún. 21. 16:54
 5/14 anonim ***** válasza:

Tartsd be a lépéseket, amit írtam, attól csak nem félsz, hogy a csipeszt megharapja?

Még egy tanács: ne rakj be sok ennivalót, legyen türelmed a megadott módon annyit etetni vele, hogy jóllakjon Kemény étel mindig legyen előtte,mert a fogának szüksége van az állandó rágásra.

2010. jún. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
A Google-ba írd be, hogy patkány étrend.
2010. jún. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
nem az étrend összeállításával van problémám. Nem etetem csipesszel... bevált módszert akartam megtudni.
2010. jún. 21. 17:34
 8/14 anonim ***** válasza:

Leírtam lépésről lépésre a szelidítést.

Te kérdeztél rá, hogy mit nem ehet.

2010. jún. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy ez lenne a szelídítés titka, de azért köszönöm a választ.
2010. jún. 21. 19:36
 10/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Tudnod kell, hogy ez már nem egy csatornapatkány, nem ehet meg mindent. Én magvakat, Zöldségeket (kivéve a k betűsöket, mert azok puffasztanak:karalábé, karfiol, stb), gyümölcsöket, sajtot, és nyers csirkehúst adok neki.A csokit szeretik, de ne adj neki, mert bélgörcse lehet.egyébként milyen színű a kicsike?

2010. jún. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!