Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miert tamdta meg a torpe...

Miert tamdta meg a torpe nyuszim a fiamat?

Figyelt kérdés
Tegnap ucsorogtunk kint a kertben, kicsi fiam allt mellettem, amikor is a nyuszi (5honapos) (aki eddig nyugodt volt, es sosem csinalt semmi roszat) egyszer csak neki ugrott a fiacskam vadlijanak es harapta karmolta, es amikro felkaptam a fiacskamat meg utanaugrott es belemart meg egy nagyot.
2010. jún. 23. 16:02
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
42%
Persze mindenki felkészül arra hogy a kis aranyos törpenyúlból agresszív szar lessz ami a gyerekre támad,ez nagyon gyakori-_-
2010. jún. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim válasza:
41%
nehogy már elaltasd a szegény ártatlan törpe karatenyuszit!!!!!!!!!!!!
2010. jún. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 A kérdező kommentje:
Koszi mindenki valaszat.
2010. jún. 23. 16:38
 24/37 A kérdező kommentje:
NEM BANTOTTAM VISSZAVITTEM A KERESKEDESBE ES ELMONDTAM MIERT VITTEM VISSZA, NEM ALTATTATTAM EL, NEM RAKTAM KI AZ UTCARA, NEM SZEMET VAGYOK, CSAK NEM HISZEM HOGY KELL NEKEM EGY AGRESSZIV ALLAT A KISFIAM MELLE
2010. jún. 23. 16:40
 25/37 anonim ***** válasza:
84%
Azt nem értem, hogy ha már úgyis visszavitted a nyulat, akkor mi a szösznek kérdezted ezt, meg. Így már felesleges tanácsot adni is... Amúgy én is ismertem olyan nyulat, ami harapott, sőt, támadott, az is azért, mert bántották. És bántásnak számít az is, amikor a gyerekek puszta szeretetből "megnyúzzák" az állatokat. Főleg, ha a nyulat a nyaka/halántéka körül piszkálják, arra nagyon érzékeny tud lenni. Egyébként nekem most két nyulam van, régebben volt néhány anyanyúl, meg két bak, meg a kicsik, és egyetlen nyúl sem támadott soha, nem is haraptak. Illetve, az az egy, amiről az elején írtam, de azt bántották.
2010. jún. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
75%

Felelőtlen ember vagy ! Magadhoz veszel egy kis életet , szereted és mert ki tudja miért (!!!) megtámadja a kisfiad, ahelyett hogy elkülönítettétek volna egy kisbb részen az udvarban , és tovább szerettétek volna , lemondtál róla !

Eldobtad magadtól azt a kis életet , aki most nem érti mi van vele , és az állatkereskedésekből a kis állatok 70% olyan emberekhez kerül mint te , míg nincsen gond édi bédi , de ha valami van repül , mert csak egy állat ! Mert nem tudja elmondani miért tette... Nekem is van 3 törpenyulam de soha nem csináltak ilyet ! DE nem is engedem senkinek nyúzni őket , főleg egy 1,5 éves kisgyereknek !

PPPfffúúúújjj

2010. jún. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
63%
17:27 egyetértek...
2010. jún. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
62%

A te felelősséged, hogy ezt tette a fiaddal, a nyúl nem szereti, ha szekálják, meg fogdossák, maximum a ketrecében, de akkor is gyengéden, és vannak érzékeny pontjai.

Aki ilyesmivel nincs tisztában, az ne tartson nyulat, felelőtlen ember vagy!

2010. jún. 24. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
37%
Nekem is volt nyuszim és bizony ő is agresszívvá vált kb. másfél éves lehetett!Soha nem nyúzta senki,szabadon járkált a lakásba,rengeteg szeretetet kapott!Aztán egyszer csak nekem ugrott minden bevezető nélkül,azt hittem először hogy csak játszik de nem!Egyre durvább lett a helyzet,megtámadott,harapott,kapart így elajándékoztam egy tenyésztőnek mert kismamaként egyáltalán nem hiányzott az állandó para hogy valami bajunk eshet!Szóval ezért nem lehet a kérdezőt felelősségre vonni,nem rosszul tartották és igen is fontosabb a kisgyerek!A nyulat nem lehet iskolába vinni úgy mint egy kutyát ezért nem is változna a helyzet!A ketrecbe bezárva tartani sem megoldás mert az enyémnél még a ketrec takarítása is elég veszélyessé vált!
2010. jún. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim válasza:
84%
Csak szimplán nem szereti v utálja a fiadat... az én nyuszim engem imád, nyalogat meg odarohan hozzám, anyut nem szereti, és egyenesen menekül tőle, ha megijeszti, akkor beleharap
2010. jún. 24. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!