Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Az normális ha az egyik lány...

Az normális ha az egyik lány tengerimalacok meghágja a másik lányt?

Figyelt kérdés
nemsokára 2 évesek lesznek és nem tudom hogy ez normális e amit csinálnak. Másnak is csinálnak ilyet az azonos nemű malacai?

#tengerimalac #lány tengerimalacok #párzás tengerimalacoknál
2018. okt. 4. 18:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Soha a büdös életben nem volt tengerimalacom, és a közelükben sem jártam. Mégis tudom, hogy a dominancia jele. Úgy 2 kattintásba telt.
2018. okt. 4. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is pont ugyan ez a problémám a cocáimmal. Én se tudok velük mit csinálni, a kisebb mászik rá a nagyobbra. Olvass utána, hátha kiderül valami. Sok sikert a keresgéléshez!
2018. okt. 30. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Amikor volt 2 Tengerimalacom hó végén mindig párzási táncot járt a nagyobb, fél évente rá is mozdult pedig csaj volt mind kettő és keresztény konzervatív módon neveltem őket, :D értsd rá, hogy sehogy, nem lehet őket idomítani, cukik és kb. ennyi. De íróó cukkikkkk.
2018. nov. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!