Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A Rezeda nevű dzsungáriai...

A Rezeda nevű dzsungáriai törpehörcsög tenyészet még elérhető?

Figyelt kérdés
Kecskeméti vagyok és lehet egy dzsungáriai törpehörcsögöm, és tenyésztőtől szeretném venni, de csak ezt a tenyészetet találtam, ami Kecskeméten vagy annak közelében van. De nem tudom, hogy lehet-e még onnan hörcsögöt venni. A weboldalán nincs arról semmi infó, hogy bezártak-e vagy nem. A tenyészet teljes neve Rezeda dzsungáriai törpehörcsög hobbytenyészet. Tudnátok segíteni?

2018. okt. 30. 20:44
 1/3 anonim ***** válasza:
38%
Hát nekem ez inkább szaporítónak tűnik. Szar kerék, kicsi hely, kevés alom, egyhangú táp.
2018. okt. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
38%
Csak ismetelnem az elsot. Inkabb szaporitonak tunik, fem racsos kerek, rosszy minosegu magkeverek, undorito, alig takaritott ketrec(?)
2018. okt. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
39%
Biztos, hogy nem tenyésztő (ezt bárki mondhatja, kb 5 perc egy facebook oldalt csinálni bármilyen névvel). 2 tenyésztő van az országban. Még mindig. Bár már volt erről kérdés, ott is leírtuk. Pesten az Auróra, és Debrecenben a Moondance.
2018. okt. 31. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!