Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Milyen állatot tartsak (több...

Milyen állatot tartsak (több lent)?

Figyelt kérdés

Valamien mókus fajtát lehet tartani?

Deguról és sünről vélemények?

Bármekkora ketrecet tudok neki vennni, pénz nem akadály.

Árat légyszi írjatok.

Már van 2 kutyám és 2 macskám szóval nem kell mondani, hogy nagy felelőség kell.


2018. nov. 3. 12:44
 1/4 anonim ***** válasza:
80%

,,Minek neked meg egy állat? Foglalkozz a mostaniakkal" válaszok 3...2...1...

Süniről tudok nyilatkozni. 20 000Ft tenyesztonel, macskakajat kell neki adni. A ketrec sem olcsó, de szépen meg lehet csinálni. Este elég hangos, de még lehet szokni. Egyedül is lehet tartani. Élő eleseg ei kell neki.(hirtelen nem jut eszembe, milyen kukac)

10 évig is élhet.

Degurol annyit tudok, hogy 2 kell belőle minimum, persze azonos nemuek, ők kb. 2 évig élnek.

Még utananezhetsz a csincsillaknak, csikosmokusnak(nekik sokkal nagyobb hely kell), tengerimalacnak, horcsognek, patkanynak.

2018. nov. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

1# lisztkukacra gondoltál,

Nekem is csincsilla,mókus,patkány,süni jutott eszembe (ezekből vannak mentettek is ha utánanézel)

2018. nov. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
77%

Hörcsög: [link]

Egér: [link]

Patkány: [link]

Degu: [link]

Csincsilla: [link]

Tengerimalac: [link]

Nyúl: [link]


Árat csak hörihez tudok. Tenyésztős ára 1000-2500.


Semmiképp se vásárolj házi szaporulatból vagy kereskedésből, csak tenyésztőtől!

2018. nov. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem volt degum, szaporpdtak is de volt amelyik 4-5 évig is elélt. Csak friss vizet kell neki adni, kaját meg almot cserélni. Az egyikkel sokat foglalkoztam és nagyon kezes kis állat lett. :)
2018. nov. 27. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!