Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Kimászik a hörcsögöm?

Kimászik a hörcsögöm?

Figyelt kérdés
kimászik törpehörim a ketrecből két rács között..visszamászni meg nemtud...máshova nemtudom tenni...sztem minden éjszaka kintvan..meg nappal is..de ha észreveszem persze viszateszem de ujra kimászik..:S a kutya meg megfogja enni szerintem:O
2010. jún. 27. 11:28
 1/8 anonim ***** válasza:
hörcsögketrecből nem fér ki a rácsok között...
2010. jún. 27. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Osztálytársamnak is ki szokott mászni.

Nézd meg, hogy csak egy rács az, amin kifér, vagy az összesen kiférne?Ha csak egyen, akkor azt a felét a falhoz tudod fordítani. Csinálhatod azt, hogy körbetekerd mondjuk agy sállal, ronggyal, vagy valmivel, hogy ne tudjon kijönni,bár azt el kezdené rágni nem?Csukd be az ajtót (ha tudod), hogy a kutya és höri ne lehessenek egy helyiségben. Vegyél neki terráriumot.

2010. jún. 27. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nézzd meg hogy hol mászik ki.
2010. jún. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

vegyél neki egy sűrűbb rácsozású ketrecet.

pl az én hörcsögöm ferplastos ketrecben van .az én kis kedvencem nagyon jól érzi magát. próbálkozott a szökéssel de nem sikerült neki mert túl magasan van neki a teteje . meg még a háza tetejére sem tud föl mászni mert lecsúszik róla.

a kutyáról meg nem tok mit mondani mert nincs a háznál.1 tippem lenne h ha kertes házban laktok estére rakjátok ki ha nem lesz semmi baja(nem vagyok kutya utáló csak ez az egy ötletem van [nagyon is szeretem a kutyákat] )

2010. jún. 28. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

köszi szépen a válaszokat.

a ketrec legtetején kicsit tágabb a rács mint máshol,oda felmászik oldalt,és kicsúsztatja magát

2010. jún. 28. 09:55
 6/8 anonim ***** válasza:
ragaszd be vastag ragasztóval alul-felül a tetejét.
2010. jún. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

ha beragassza alul felül a tetejét azt a hörcsög kirágja.

nekem bővítve van a ketrece és ha bele mászik vannak ott lyukak. oda bele nyomja az orrát és elkezdi rágni. éjszaka ez nagyon idegesítő amikor állandóan csak vmi kattog.

erre én beragasztottam, de kirágta.

2010. júl. 1. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az én babahörim(5 hetes) is mindig megszökött mostanában, a nagyobbak nem. Én beteszem a kádba ha nem tudom szemmel tartani, és onnan nincs hova menni.
2011. ápr. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!