Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A hörcsögöm folyton a ketrecét...

A hörcsögöm folyton a ketrecét rágcsálja. Mit tehetnék ellene? Már sokmindent kiprobáltam.

Figyelt kérdés
Oké tudom h éjjeli állat meg minden evel nincs is gondom,vagyis az nem zavar hogy éjjel mászkál,kajál,vagy épp a futokeréken rohangál de viszont mikor a ketrecét rágja nem tudok aludni.Van neki ien minerális kő féleség ami arra van h rágja de nem szereti,probáltam már almához dörzsölni hogy átvegye az izét de ugyse kell neki.Nha meg a faág sem vált be.Mit tegyek vele?Lécci segitsetek.
2010. jún. 28. 13:26
1 2
 11/15 anonim válasza:
A ketrec rágása unatkozásból is eredhet, mókuskerék, meg mondjuk egy ping-ponglabda nagyot javíthat a szórakoztatásán.
2010. jún. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

[link]

itt le van irva.

2010. jún. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippeket:)Probálkozom hátha szerencsével járok:)
2010. jún. 28. 22:04
 14/15 anonim ***** válasza:
az enyém is egyfeszt rágta nekünk is volt olyan bigyusz amivel lehet koptatni a fogat de még a közelébe se ment ,éjszaka azt hittem megőrülök
2010. jún. 29. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
akkor képzeljétek el a rágást farostlemezzel!!! :D:D
2010. jún. 29. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!