Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Törpenyuszim reggel miért nem...

Törpenyuszim reggel miért nem ette meg a tápot?

Figyelt kérdés
Törpenyuszim ma reggel már nagyon várta a tápot (amit mindig szokott várni), de mikor elé raktam csak megszagolta és nem evett belőle. Aztán elment aludni. Előtte még sokat szénázott, és a szénában található nagyon vastag szárakat is megette, ezért nem gondolnám hogy fogproblémája lenne, hiszen előtte egy 20 perccel még a szénát meg tudta enni. Kis szelet almát adtam neki mielőtt elment volna aludni de azt megette. Lehetséges hogy csak amiatt nem evett tápot, mert előtte jól lakott szénával? Tegnap esti tápadagját is mind megette. Reggel kicsit később adtam neki oda a tápját és már nagyon menni akart lefeküdni. De már nem vagyok otthon, hanem eljöttem dolgozni. Remélem hogy délutánra már megeszi a tápját. Lehetséges fogprobléma akkor is ha este még semmi baja nem volt, még faágat is eszegetett, és ma reggel is vastagabb szálakat is meg tudott enni?

2019. jan. 9. 13:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Nincs semmi baja a nyusidnak! Csak nem akart tápot zabálni.
2019. jan. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Majd megeszi.
2019. jan. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Amíg csak a tápot nem eszi addig nincs baj.

DE készülj, lehet hogy pocak gondok lesznek. Nálunk ha nem eszi meg a tápot akkor már nagy gond van, mert bélelzáródása lett. Évente egyszer mindig előfordul velünk.

2019. jan. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nincs sztem semmi baja, csak nem éhes. Főleg, ha azt láttad, h szénát és ágakat evett, mert egyik napról a másikra nem lesz egy nyúl beteg; mert abban az esetben már előzmény is van, pl lustaság, mozdulatlanság, kuporgás, lábak has alá húzása stb.
2019. febr. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!