Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Lehet tengerimalacot egyedul...

Lehet tengerimalacot egyedul tartani ha nagyon sokat foglalkozok vele?

Figyelt kérdés

2019. jan. 28. 14:38
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
66%
Én is úgy tudom, hogy legalább 2-t, de inkább 3 a megfelelő közös létszám a tengerimalackáknak. De a szomszédom is 1-et tart, elég kicsi ketrecben, viszont ők tényleg sokat foglalkoznak vele, szinte mindig van otthon vki, napi szintem több órát ki van engedve, napi 2x takarítják és etetik, sokat van kézben/ölben, engem is szeret, pedig csak a szembe szomszédja vagyok, akinek a kutyája mindig megijeszti:D szóval nagyon barátságos és boldognak tűnik, sokat lustálkodik:D Aztán ki tudja, lehet, ha lenne egy barátja, akkor vidámabb lenne:)
2019. jan. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat majd még átgondolom!
2019. jan. 28. 19:20
 13/15 anonim ***** válasza:
93%
Nincs mit átgondolni. 2 azonos neműt vegyél. És ne kereskedésből vagy szaporítótól. Vagy tenyésztőtől vedd meg őket, vagy a Tengerimalac Védő Egyesülettől fogadj örökbe.
2019. jan. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez kb olyan mintha lenne egy gyerekem, nem találkozhat más emberekkel, semmilyen "fajtárssal" nem találkozik de minden nap berakok hozzá egy kutyát játszani. Szerinted ez egy gyereknek elég szociális élet? Nem lenne szüksége hogy más emberekkel érintkezzen, kommunikáljon?

Persze a tengerimalac egyszerűbb élőlény de attól még ugyanúgy vannak szociális igényei amit nem elégít ki az hogy olyannal van akivel még rendesen kommunikálni se tud.

2019. jan. 30. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
0%
Ez hülyeség. Jól volt tartva a malacom kövér volt és szeretet minket ha nem érezte volna jól magát nem élt volna 7 évig.
2019. febr. 1. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!