Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit tehetnék még érte?

Mit tehetnék még érte?

Figyelt kérdés

Pár napja vettem egy törpehörit. Csináltam neki egy nagy házat, abban vagy egy kis ház amiben el tud bújni, van sok játéka, mindig van friss vize és kajája. Szeretetben nincs hiány, és mindig kiveszem játszani. Mit tehetnék még érte, hogy még boldogabb legyen?

:)


2010. júl. 2. 12:47
 1/7 A kérdező kommentje:
Jah és majd venni akarok neki majd egy társat is :)
2010. júl. 2. 12:47
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem mást nem nagyon tehetsz,maximum annyit hogy mindig szedzs neki friss füvet=)annak tuti nagyon fog örülni!!! És majd vigyázz,hogy ugyan olyan nemű párt vegyél neki,mert nagyon szapora jószágok,gondolom nem akarsz majd 5 utódot,akik majd egymással is meg a szüleikkel is párosodnának és így tovább.
2010. júl. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

szia ! nagyon sokat tettél érte és ez tök jó!

viszont a hörcsögök tökéletesen megvannak egymagukban, nem igénylik a párt, (sőőőőt!!!!)csak párzáskor, és akkor is sokat verekednek, gondold meg mert elég harciasak!

ja és az egyneműek se szeretik annyira egymást!

2010. júl. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi utolsó:D
2010. júl. 2. 17:07
 5/7 anonim ***** válasza:
Mivel a szabadban magányosan élő állatok a hörcsögfélék, ezért egymagában is jól megvan, viszont ha társat szeretnél kedvencednek akkor párban, tartsd őket.
2010. júl. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem még tudnál neki venni egy kereket amiben tud futni és hogyha maga van tudja tölteni az időt!
2010. júl. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
van neki mókuskereke.
2010. júl. 3. 14:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!