Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kidobott kiskutya. Mit tehetné...

Kidobott kiskutya. Mit tehetnék érte?

Figyelt kérdés
Ma reggeltől kezdve az utcánkban egy szegény kiskutyus mászkál. Valószínűleg valaki már nem tartott igényt a szeretetére és itthagyta... Sajnos befogadni nem tudom, mert egy rettentően pici kertben már van egy kutyusom... Mi lenne a legjobb neki? megetessem vagy ne? próbáljam elajándékozni, vállalva hogy esetleg útközben elveszik? Sintértelep?:S azt semmiképp sem akarom hogy elaltassák, de tényleg lehetetlen befogadnom őt...:(
2010. márc. 18. 18:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Hívd a legközelebbi menhelyt, merre laksz ki keresem neked és milyen kutya, mennyire kicsik(pár hetes, hónapos vagy csak kistestű)? mindenképpen adj neki enni és inni.
2010. márc. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Tudom a menhely számát, sokszor volt már rá szükség, de sajnos hasztalannak tűnik. eddig 5alkalommal költözött be hozzánk kiskutya, mindig hívtuk, többszöris, és csak azok a válaszok jöttek hogy "nincs hely," "nemtudjuk" "persze midnent megteszünk" de sosem történt semmi... Nem kölyök már, közepestestű keverék.
2010. márc. 18. 18:59
 3/13 anonim ***** válasza:
Hol laksz? Melyik megye?
2010. márc. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Én annyit tudnék javasolni, hogy menj fel különböző internetes oldalakra, pl.: [link]

(itt fel tudod tenni a kutyust, és hátha befogadja valaki)

vagy hirdesd a faluban/városban, hogy gazdit keres.

Bármit csinálhatsz, de szerintem valahogy beszéld rá a szüleidet, legalább addig fogadjátok be, amíg nem találtok neki gazdát. Ismerősöknél is érdeklődhetsz, nem -e kell nekik kiskutya, vagy az ő ismerőseinek. Sok szerencsét!

2010. márc. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Pest megye, Gödöllő.

Megpróbálok neki ideiglenes helyet találni ismerősnél, amíg nem ttalálok végleges gazdit...sajnos nem kölyök már, így nehezebb... Van értelme meghirdetni amíg nem tudom elhelyezni valahol?

2010. márc. 18. 19:15
 6/13 anonim ***** válasza:
Menhelyet keress a környéken, biztosan van olyan hozzád közel!
2010. márc. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ideiglenesen se tudod befogadni? :( Lehet keresi valaki! Fotózd le, etesd és itasd meg és a www.netboard.hu oldal kutya, elveszett talált stb. topicjába rakd fel! Vizsgáld meg nincs e tetkója vagy műtéti heg stb. Esetleg elviheted chipet nézetni is! Majd írd meg mi lett! :)
2010. márc. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Egyelőre iwiwen ilyeneken kiírtam, hogy ideiglenes vagy végleges gazdit keresek, holnap fénykép, megnézem fiú vagy lány, és meghirdetem...remélem ha találok neki gazdit addigra nem kóborol el:S
2010. márc. 18. 19:35
 9/13 anonim ***** válasza:

Fogadd be addig,pár napig azért csak elfér nem??

Elne üsse valaki,meg látszik,hogy segíteni szeretnél.

Örülök,hogy vannak még ilyen emberek!!

2010. márc. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Hirdesd meg újságba, hogy keverék kutyus gazdit keres. Kérdezd meg az ismerőseidet, hogy nincse igényük egy kiskutyára.
2010. márc. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!