Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Kinek van törpenyula, hány...

Kinek van törpenyula, hány db, milyen nemű, milyen fajta?

Figyelt kérdés
Nekem két nőstény hollandom van, a fekete Szami, és a fehér Fifi. Imádom őket, egy évvel ezelőtt Szegedről hoztuk őket ide ebbe a Békés megyei városba.

2019. márc. 19. 10:49
 1/4 anonim válasza:
Nekem két fiú törpenyuszim van, testvérek. Pamacs és Tappancs a nevük. Most még elég félénkek, kb 3 hónapja vannak nálunk. Zsemle színűek fehér foltokkal. Sajnos a fajtájukat nem tudom
2019. márc. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egy mini kosorrú kislányom van, hamarosan megy ivartalanításra. Jelenleg 8 hónapos, Szofi a neve. Végtelenül szelíd és barátságos, igazi ölbenyuszi. Kutyaként követ mindenhova, imád a figyelem középpontjában lenni. Nagyon okos, hallgat a nevére, forog, pacsit ad, labdázik. Az egész család szívébe belopta magát, családtag lett.
2019. márc. 20. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kettő van. Egy színes törpe bak 2 éves és egy oroszlánfejű nőstény 6 éves. Mindkettő ivartalan
2019. márc. 21. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Elég régi kérdés már de azért leirom


Kokusz:számi,ivartalan nőstény,Törpe kosorrú


Happy:kék,ivartalan nőstény,Mini kosorrú


Műzli:sárga kabátrajzos,ivartalan nőstény,Oroszlán fejű törpe


Bobby(Oreo):barna kabátrajzos ivartalan bak,Oroszlán fejű


Rafaello: Rhön,(még)ivaros bak,Teddy


Mangó: Türingiai,(méh) ivaros bak,holland törpe

2019. júl. 27. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!