Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szeretnék egy kiskutyát, de...

Szeretnék egy kiskutyát, de nem tudom, hogy milyen fajta legyen és milyen nemű?

Figyelt kérdés

Kis testnagyságú-t szeretnék kb bulldog mretűt.

Ha nőstény lenne akkor a Laura az jó név lenne neki? :)


2014. nov. 9. 14:40
 1/7 anonim ***** válasza:

?

a bulldog mióta kicsi?

2014. nov. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
30-40 cm magas
2014. nov. 9. 15:00
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Mit tudnál biztosítani neki? Egy nap hány órát sétálnátok, mennyit tanulnátok, játszanátok, találkoznátok más kutyákkal, stb.? Kutyaovira, kutyasulira van lehetőség?

Ilyen alap dolgok nélkül nem lehet megmondani, milyen fajta való neked.

2014. nov. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Menhely?
2014. nov. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nagyon sokat vagyok itthon szóval sokat tudnék vele foglalkozni (suli miatt egyértelműen délután), viszont nyáron melózom és az gond lenne :( persze esténként l tudom majd vinni sétálni de akkor is :/
2014. nov. 9. 15:19
 6/7 anonim ***** válasza:

Tessék, válogass kedvedre: [link]

Vannak kölykök is, felnőttek is, mindenféle.

2014. nov. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Akarsz vele sportolni valamit? Vagy "csak" családi kedvencnek kell? Kinti vagy benti kutya lenne? Mennyit tudnál szánni a vételárra? Mert egy fajtatiszta kölyök ára 100.000 ft-tól kezdődik. Kutyaiskolába tudod vinni?


De ha nincs egy fajta, amibe szerelmes vagy, akkor menhelyről hozz ki kutyát. Rengeteg kölyök van az állatvédő szervezetnél, de a felnőtt kutyát talán szívesebben ajánlanám.

2014. nov. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!