Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Kaptam 2 db törpenyuszit. Mi...

Kaptam 2 db törpenyuszit. Mi legyen a nevük? 1 szürke,2 barna, nőstények.

Figyelt kérdés

#név #szép #nyúl #szürke #névadás #törpenyuszijaim #barna 3 db
2019. ápr. 15. 07:53
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Iletve bocsi, elírtam, 3 db-ot kaptam.
2019. ápr. 15. 07:55
 2/12 A kérdező kommentje:
*Illetve
2019. ápr. 15. 07:55
 3/12 anonim ***** válasza:
85%
Teljesen mindegy mi lesz a nevük csak afja isten hogy húsvét után is szeresd őket és gondoskodj róluk!
2019. ápr. 15. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

[link]

De nem muszáj rögtön nevet adni.Ha korán adsz neki nevet lehet,hogy nem is fog rá illeni.Ha mondjuk picike a nyuszi akkor mondjuk Picúr.Ha "dámásan" viselkedik a nyúl akkor Lady.De ez rajtad függ.

Az én fiú nyulamat Charlie-nak hívják :)Jó névválasztást :)

2019. ápr. 15. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Lola, Luna, Lucy
2019. ápr. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Huhúú

ez nem a legjobb hogy van 3 nőstényed, ha ivarosak lesznek akár meg is ölhetik egymást terület védésből.

Min. 160-as ketrec kell nekik ha együtt vannak. Ha külön akkor egyesével min. 100-as ketrec.


A név ötletek majd jönnek maguktól. Mindenki becézgeti a nyuszikat.


Biztos hogy lányok? Én elvinném őket egzotikus dokihoz őket hogy megmondja illetve megkapják első oltásukat is.

2019. ápr. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Egész életükben szeretnéd őket gondozni, vagy csak a húsvéti 1-2 napra vetted őket “biodekorációnak”?! 😨

5 nyuszink van, mindegyik külön ketrecben, mert az azonos neműek sem tűrték meg egymást. (A lányok sem.)

2019. ápr. 15. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Jó tenyésztő nem b ssza át a vásárlót, a nemüket meg nyilván tudja. A WonderBunny-tól vette az ismerősöm őket(amúgy vidéki vagyok). És az megbízható tenyészet. Egy tizes volt darabja, a felszerelést meg már fél évvel ezelőtt megvettem. És nem vagyok felelőtlen vagy épp tapasztalatlan "nyulász", volt nekem régen 6 db nőstény, de ők igazság szerint kintiek voltak(akkora kutricába, amekkora még egy oroszlánnak is túlzás lett volna, de kijártak szabadon legelni az udvarra).



Most kaptam őket, nem vagyok se zöldfülű, se tudatlan, és főleg nem felelőtlen. Tudom, hogy a nyuszi "a húsvét sztárja", de én az ünnep után igenis továbbra is törődni fogok velük. Rajtuk kívül van még 3 db macskám, 1 db hím leopárdgekkóm, 1 db hím sziámi harcoshalam, meg más halaim is(rózsalazacok, neonhalak), de persze külön.



De majd megnézem a nyuszineves oldalt. :):)

2019. ápr. 16. 09:47
 9/12 A kérdező kommentje:
Megvan: a fehérorrú barna Fruzsi lesz, a másik barna meg Frida. A szürke meg Jázmin. Fruzsi, Frida és Jázmin. Milyen jól hangzik.
2019. ápr. 16. 09:53
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Na akkor csak azt tudom mondani bárcsak minden nyuszigazdi ilyen lenne mint te :)
2019. ápr. 16. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!