Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Kaptam 2 db törpenyuszit. Mi...

Kaptam 2 db törpenyuszit. Mi legyen a nevük? 1 szürke,2 barna, nőstények.

Figyelt kérdés

#név #szép #nyúl #szürke #névadás #törpenyuszijaim #barna 3 db
2019. ápr. 15. 07:53
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Jázmint elkérték a Nyuszifül nevű tenyészetbe, vérfrissítésnek. ŐK IS TENYÉSZTŐK, NEM SUFNI SZAPORÍTÓK! A csávó a haverom, vettem is volna tőlük nyulat, mert felelős tenyésztő ő is, de Szandi barátnőm beelőzött kissé, :):) és vett nekem nyulat. Örülök nekik nagyon, bár Jázmint, a kis szürkét kissé hiányolom, nem is akartam odaadni, de szépen kérte a koma; és emellett még jó gazdi és jó tenyésztő is egybe. Ez volt még a múlthéten, és már kezdem megszokni, hogy Jázmint "el kellett venni" a másik kettő nyulamtól, Fruzsitól és Fridától. Barátnőm is tudja már, még ma reggel mondtam el neki. Remélem Jázminnak jó sorsa lesz, sok-sok új nyuszibarátra lel, és jó viszonyt ápol a többi nyunyóval ott a tenyészetbe.
2019. ápr. 29. 08:01
 12/12 A kérdező kommentje:
Fruzsi olyan különleges a kis fehér orrával. Szelídek is, már szelíden jöttek hozzám... Frida is nagyonnagyonnagyon cuki, olyan kis bújós "ölnyuszi" mindkettő.
2019. ápr. 29. 08:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!