Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mi az oka? Ma reggel észrevett...

Mi az oka? Ma reggel észrevettem a hörcsögömön hogy a szőrének egy kisebb része barna színű lett. Alapból fehéres szürke színe van meg eddig is olyan volt

Figyelt kérdés

2012. júl. 4. 07:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Nálam télen volt hasonló: a szürke hörcsögöm teljesen kifehéredett, aztán tavasszal meg visszaszürkült. Fogalmam sincs, hogy mitől lehet, de az biztos, hogy nem betegség.
2012. júl. 4. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Kirilla14 válasza:
ezek kulonleges horik nincs bajuk csak ez a tulajdonsaguk
2012. júl. 4. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Ez az én hörcsögömnél is előfordult,de nem lett semmi baja.Sőtt elég sokáig él (szült is-abban halt meg:()
2012. júl. 4. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2012. júl. 4. 15:46
 5/5 anonim válasza:
Ugyan úgy cserélik a szőrüket mint a kutyák vagy a macskák csak ha hörcsögnek hullik nem lehet észrevenni:) nekem is szürke a hörcsögöm és ilyenkor majdnemm teljesen fehér lesz mert nem a téli bundájában van hanem a tavasziba:D
2012. júl. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!