Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit gondoltok a csíkos mókusról?

Mit gondoltok a csíkos mókusról?

Figyelt kérdés
Nem tudom milyen kis állatot válasszak. A csíkos mókusra gondoltam mi a tapasztalatok, véleményetek róla? vagy esetleg van valami más ötletetek?:)
2010. júl. 6. 18:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem volt. Nagyon aranyos, de többnyire csak messziről. Többször nagyon megharapott. De talán ha kislányt veszel és nagyon bébit, és rengeteget foglalkozol vele, ez nem történik meg veled. Az enyém már legalább 1éves volt, amikor befogadtam.

Egyébként nagyon murisak tudnak lenni és tényleg úgy pislognak, mint a Bambi-ban az állatok. Imádja a mogyorót! :)

2010. júl. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ:)
2010. júl. 6. 18:08
 3/4 anonim ***** válasza:
Hatalmas helyen kell tartani ahhoz hogy ténleg jól érezze magát és ne szenvedjen, ne csináljon kényszermozgásokat, ketreces elhülyülést. Ez legalább 1 köbméteres ketrecet jelent, de ez ténleg a minimum, izgalmas ágakkal, mászókkal berendezve. Kisebben rászokik egy útvonalon ide-oda rohangálásra és napi 12 órát képes csak ide-oda szaladgálni, szörnyű nézni az ilyet, boltokban látni olykor. És igen, fürge, aranyos, de nem simogatni való.
2010. júl. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat.
2010. júl. 6. 18:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!