Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ki, mennyit költött már...

Ki, mennyit költött már állatorvosnál a hörcsögére?

Figyelt kérdés
Hogy mennyit költött, és mire?
2010. júl. 10. 12:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Én semennyit mert azt mondták nem lehet megmenteni, és elaltatták :|
2010. júl. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Semennyit.
2010. júl. 10. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
én sem költöttem még rá. sok fórumon olvastam, hogy 2-4-6ezreket, ha nem többet! Őszintén szólva nem is igazán tudnak az orvosok mit kezdeni velük, hisz miniatűr teremtmények. Meg hát legyünk őszinték, nem egy horribilis összeg egy új hörcsög ára!
2010. júl. 10. 13:01
 4/16 anonim ***** válasza:
Persze, de azért minden hörcsög más, én inkább költenék rá hogy megmentsék mint hogy vegyek egy újat...
2010. júl. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Hát igaz, nem nagyon költünk hörcsögökre, mert az árukból ítélve azt hisszük, hogy nem érnek semmit...

nekem már volt h láttam szenvedni a hörcsögöm, de láttam, hogy már nem segíthetünk rajta, hát hagytuk, hogy elpusztuljon magától. Tudom, kicsit olyan brutálisan hangzik, hogy nem tettünk semmit, de szerencsétlennel már nem lehetette mit kezdeni..

2010. júl. 10. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Soha nem viszem állatorvoshoz és nem is fogom.
2010. júl. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
megértelek! bármilyen beavatkozással is csak húzni lehet a szenvedését!
2010. júl. 10. 13:34
 8/16 anonim ***** válasza:

A hörcsög tényleg párszáz forint,de ennyi erővel inkább ne is etesd,mert a kajája sokkal többe kerül,mint maga a hörcsög...

És ha a hörid meghal,az nem olyan,hogy "jó,akkor veszek egy másikat",mert már kötődtél EHHEZ a hörcsöghöz,és minden höri más egyéniség:)És ha tényleg szereted,akkor néhány ezrest otthagyni érte a dokinál nem nagy ügy!

Az én hörim 2 éve halt meg,de majdnem 2,5 évet élt,és nagyon szerettem őt:(

Szerencsére egyszer sem volt szükség arra,hogy állatorvoshoz vigyük,de én vittem volna,ha kellett volna!

2010. júl. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

érdekes megközelítés, és szerencsés vagy, hogy nem kellett még állatorvoshoz vinned a hörcsögödet.

Kíváncsi lennék, ha mondjuk el kéne vinni, és mondjuk kerülne a hörcsögöd kezelése mondjuk olyan 5-6 ezerbe, akkor is bevállalnád ? ugye itt kb. 2.000 forint a vizsgálat, és plusz még amit csinált vele.

2010. júl. 10. 15:42
 10/16 anonim ***** válasza:
4000 Ft-ot. Daganatos volt. Az első orvos először azt hitte tályog. Otthagytam első alkalommal 2100 forintot (adott valami löttyöt, hogy kenegessem a puklit), második alkalommal amikor vissza kellett vinnem mert nem változott 1000 forintot kért (egy másik löttyért). Ekkor megkérdőjeleztem a hozzáértőségét, ezért elvittem egy másik állatorvoshoz, aki megállapította, hogy daganat, aztán persze én is rájöttem, hogy az, sok helyen megjelent rajta pár napon belül, ezért el kellett altatni, ami 1000 forint volt. De én úgy gondolom, hogy akármilyen kicsi egy állat, és akármennyibe kerül a megvásárlása, mindegyiknek kivétel nélkül adni kell egy esélyt az életbenmaradásra, legyen az egy hörcsög, vagy egy kutya. Az én szememben nincs különbség. És szerintem egy igazi állatbarát nem az árakon vacilál.
2010. júl. 10. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!