Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ki, mennyit költött már...

Ki, mennyit költött már állatorvosnál a hörcsögére?

Figyelt kérdés
Hogy mennyit költött, és mire?
2010. júl. 10. 12:41
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
a daganatról annyit, hogy az esetek 80%ban végzetes kimenetűek. Annyira kis állat, hogy nem lehet műteni, hisz a kis szervezete nem bírja ki a műtétet. Van olyan eset, amikor az állat saját magának kirágja, majd a daganat nem ujjul ki, tehát megúszta. De mondom, az esetek kiemelkedő nagy százalékában nincs mit tenni. :(
2010. júl. 10. 16:08
 12/16 A kérdező kommentje:
ja igen! az a lötty, amit adott, valószínűleg placebo lehetett!!! :(
2010. júl. 10. 16:08
 13/16 anonim ***** válasza:

én kb összességében 5-6 ezer forintot költöttem rá. 3 éves koráig kihúzta, többször kapott bőrfertőzéseket és különböző lötyikbe kellett fürdetnem, plusz párszor le is betegedett és antibiotikumos szurit kapott.

A dokink egyébként nagyon jó fej volt sokszor nem is kért pénz meg amikor mondtam, hogy kifizetem mondta, hogy á hagyjam nem kell. Szóval valójában kb 1000 forintot hagytam ott érte a 3 év alatt és amikor elpusztult (aznap is voltam vele pont a dokinál, aki akkor sem kért pénzt) vettem neki egy jófajta tokait ajándékba.

Szerintem röhejes hogy 5-6 ezer forinton panaszkodik valaki, egy állatka kb 3 éves pályafutása alatt. Gondolkozzál már el rajta naponta mennyi pénzt költesz magadra! A mai világba mi az az 5-6 ezer forint? Ráadásul ,ha nem is egyszerre kell kifizetni hanem 3 évre eloszlik? Egyel kevesebb chipszet zabálsz fel abban a hónapban? Kész vicc. Én imádtam azt a kis hörcsögöt a szívem csücske volt nem valami eldobható kellék, ami ha tönkremegy leszaladok venni egyet a boltba 200 forintért.

Minek tart egyáltalán az ilyen ember állatot??????

2010. júl. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

14:44 vagyok.

Igen,fizettem volna érte annyit,hisz nagyon szerettem,megérdemelt volna még egy esélyt!Az előző válaszolónak igaza van,minek tart az ilyen ember állatot?Ha nem fizetted volna ki a kezelést,akkor mit mondasz?"Hát,nem adok ki a hörcsögért pár ezer forintot,inkább hagyom meghalni,mert annyira fontos nekem...".Mellesleg az a két-három év alatt,amíg él,a felszereléseire,kajájára összeszámoltad már,mennyit fizetsz?Jóval többet 5-6 ezer forintnál...

2010. júl. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
elég egy befőttes üveg, némi forgács, és mehet fel a polcra díszelegni. :)
2010. júl. 11. 00:58
 16/16 anonim ***** válasza:
Mi most estünk át egy műtéten, valami cisztás daganat volt a hörim lábán. A doki 3000ért műtötte.
2010. júl. 11. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!