Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Csincsilla vagy Tengerimalac?

Csincsilla vagy Tengerimalac?

Figyelt kérdés
Csak 1 kisállatom lehet és választanom kell.Tudom hogy társas lények de ha például:a Csincsillát választom abból is csak 1lehet légyszi segítsetek.
2010. júl. 10. 18:59
1 2
 1/11 anonim válasza:
Szerintem csincsilla.:) Én kb. 1 éve kaptam a csinimet, iszonyat aranyos.:) Nagyon tudja szeretni az embert, persze ha foglalkozol vele. Napi fél óra törődést azért igényel. Sokkal aribb meg tisztább, mint a tengerimalac. (bár ez csak az én véleményem)
2010. júl. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
a csincsilla páros lény ergo párosával szokták őket tartani! Egyesével tartva depressziósak, kedvetlenek lehetnek mely gyakran korai pusztuláshoz vezet! :(
2010. júl. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Ha nem foglalkozol vele, akkor minden állat bedepizik... De ha naponta foglalkozol vele egy keveset nem lesz semmi baja.
2010. júl. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
tengeri malac... nekem van 1 6 éves és még a kajáért most is majdnem kiugrik! (felcsimpaszkodik a szélére)
2010. júl. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

kedves 3. válaszoló igaz hogy miden állat depressziós lesz ha nem foglalkoznak vele, de szerintem egy társas lényt állatkínzás egyedül tartani,hidd el én 1 csincsillát vettem hiába voltam vele naphosszat állandóan szomorú volt, egy másik csin megoldotta a problémámat,ugyhogy kérdező szerintem tengerimalac,a csin kedvéért is

amugy meg a csincsilla nem tisztább állat mint ahogy irták, nemtom láttál e már csincsillát,de annyit piszkol hogy az felfoghatatlan.5 perc és tele van a padló,emellett helyigényes: kb 1,5 m magas ketrec felel meg az igényeinek. szóval eszerint dönts:D

2010. júl. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
CSINCSILLÁT EGYEDÜL NE4!Nekem volt egy két hónapig, úgy vlt veszünk neki párt ahogy elég idős lesz, de ezalatt is szörnyen szenvedett a magánytól, pedig órákat foglalkoztam vele naponta, plüss állatot kapott, ahhoz bújva aludt bánatosan. Egyéb okok miatt kerestem neki új helyet, ahol ma már boldog családos anya.
2010. júl. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem még nem volt csincsillám, szóval ahhoz nemtudok mit fűzni, de ha jól tudom elég drágák, mármint árilag...nekem 2 tengerimalacom van és imádni valóak. A tengerimalac is társas lény ezért ő is igényli a szeretetet
2010. júl. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Csak ez a 2 jöhet szóba? Mert mindenkinek igaza van a csincsilla és a tengerimalac is társas lény! De a dzsungáriai törpehöri nagyon jól el van egyedül. Viszont, ha nagyobbat akarsz akkor a vadászgörény is jó. Nekem is volt, el van egyedül, de sok foglalkozást igényel, mint a legtöbb állat...
2010. júl. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Egyértelműen csincsilla és párban (mivel kedvesebb és viccesebb min a tengerimalac), az ember is társas lény tőle sem lehet elvárni, hogy egyedül legyen, nemde?
2010. júl. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Tengerimalac:)
2011. máj. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!