Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 5 hónapos dalmata kutyámnál...

5 hónapos dalmata kutyámnál rejtett here lehet?

Figyelt kérdés
13-án lesz 6 hónapos augusztusban. A zacsinak sincs nyoma, ilyenkor láthatónak kellene lennie a zacskónak? Olyan, mintha ivartalanítva lenne, pedig kiállításra vettem. A heréknek is ilyenkor már ki kellene türemkedniük, nem? Érdemes orvoshoz vinni, vagy várjak még, hátha leszállnak?

2019. júl. 25. 11:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Feltétlenül vidd orvoshoz! Ha jól sejtem, nemrég fejeződött be az oltási sorozata, elképzelni sem tudom, az orvosotok akkor hogyhogy nem vett észre egy ennyire nyilvánvaló problémát. Ha tudtok, menjetek másik állatorvoshoz.
2019. júl. 25. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A tenyésztő mit mondott a problémádra ?
2019. júl. 25. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Első körben állatorvos. Ha megvan a szakvélemény, akkor azonnal megkeresni a tenyésztőt!
2019. júl. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
91%

Már rég le kellett volna szállnia a hereknek. Az állatorvos eddig egyszer sem nézte meg? Nekem amikor elhoztam a kutyát legelőször azt nézte meg a doki, hogy a herék a helyükön vannak-e, ekkor volt 9 hetes. Neked sem tűnt fel eddig?

Valószínűleg ki kell műteni, mert el tud rakosodni. Így amúgy kiállításra sem tudod vinni, mert egyből kizárják. Természetesen tenyeszteni sem lehet majd őt.

Mindenképpen keresd fel a tenyésztőt is! Gondolom vállalt egészségügyi garanciát, főleg hogy kiállításra vetted.


Milyen fajta kutya amúgy?

2019. júl. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! A dokink azt javasolta kezdetben, hogy várjunk, most másikhoz vittem el. Hát rejtett here.

A tenyésztō nem akarja visszaadni a pénzemet, mert elōbb el akarja adni, aztán majd kapok az árból. Ez szerintem nem helytálló. A szerzōdés ezt nem tartalmazza, azt viszont igen, hogy a kutya egészséges és tenyésztésre vásároltam. Mivel ez nem teljesült, mert ez genetikai rendellenesség és így ivartalanítani kell, kizárják a show-ból gondolom jogosan reklamálok és követelem a pénznek minimum a felét.

2019. júl. 26. 16:24
 6/7 anonim ***** válasza:
A kutyát már semmi pénzért nem adnám vissza (idióta az ilyen, mit gondolt?), de egy ügyvédet felkeresnék.
2019. júl. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Simán perelheted ezért a tenyésztőt, ha nem akarja visszaadni a pénzed.
2019. aug. 6. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!