Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Scalibor nyakörv irritárhatja...

Scalibor nyakörv irritárhatja a kutyát annyira a fejét rázza?

Figyelt kérdés

Junius 15. után raktam fel rá.

Már 3 hete rázza a fejét de nem számottevő mennyiségben. Füle elég érzékeny de haggya hogy megnézzem és utána rögtön megrázza a fejét.

Egyébként ha nyakörv alatt megvakarom a nyakát akkor az elég jól esik neki és a fejét is megdűti.

Vettem Otodine fültisztítót de csak kevés barnás fülzsír jött ki belőle. A füle nem kellemetlen szagú. A füle nem meleg. A füle nincs kipirosodva és csak minimális kosz van benne. Csak néhány kisebb dudort látok. Jó a kedve, jó az étvágya.


Szerintetek okozhatja ezt a Scalabor mellékhatása? Irritálhatja a kutya fülét?


Válaszokat előre is köszönöm!



2019. júl. 28. 10:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Az enyém hányt a Scalibor felrakását követően pár órával, lekerült a nyakörv, megszűnt. Nem tudom más mellékhatása lehet-e, én nem adtam rá többé. Fejrázás lehet toklász is, szerintem nézesd meg dokival.
2019. júl. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Toklászt nem hiszem mert egyszer sem vittem olyan helyre ahol toklász lenne.
2019. júl. 28. 13:38
 3/7 anonim ***** válasza:
Próbáld ki, hogy leveszed a Scalibort, akkor is csinálja-e.
2019. júl. 29. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Rendben!
2019. júl. 30. 11:02
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem mindkét kutyámnál allergiás reakciót váltott ki. Szőrhullás a nyaki részen és vakarózás. (+ egy ismerősömnél úgyszint) Azóta forestot használunk az prímán bevált. Ezt a scalibort nagyon tukmálják bizonyos boltokban, amikor célirányosan forestot kértem is rá akartak beszélni a scaliborra. Először sikerült nekik, másodszor már nem. ( aminek alapjárat nincs értelme, hiszen a foresto drágább termék)

A S ugye szúnyogírtós is, szerintem arra allergiásak a kutyák dögivel.

2019. aug. 6. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én 3 különböző ilyen gyógyszeres nyakörvet próbáltam, de mindre volt valami allergiás reakció, szóval nem kísérleteztem tovább. Nexgard Spectra + külsőleg permet kombinációja tökéletesen bevált.
2019. aug. 6. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Kutyámnak is érzékeny a nyakára. Ő is szokta vakarni.

Még nyárvégiég rajta hagyom amig elnem múlik a szúnyogszezon.

2019. aug. 6. 18:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!